PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 933
oceny
6,7 10 1 83933
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Skoro twierdzisz , ze ów film jest jak to ty nazywasz tandetą i popeliną!
zapewne oglądałeś go sam ( w innym przypadku jestes popaprancem ktory mysli ze moze krytykowac film nawet go nieogladajac).Wnioskuje z tego , iż sam jestes umyslowo uposledzonym dzieckiem ktore boi sie ledwo lazacych trupow..... przyklad oczywiscie idiotyczny i nie na miejscu ale tylko cytuje kolege CRM-a
Tak apropo RE 1i2 to bardzo dobre filmy trzymające caly czas w akcjii a role Alice i Jill Valentine(Sienna Guillory) sa klasowe
pozdro

Cahir_Mawr_Dyffryn

RES jest rewelacyjny. Wiele osob zaskoczyl film, bo spodziewali sie masakry, krwi i grozy. JEsli tego chca to niech se obejrza statek widmo, piłą itd.JA mam tylko jedna z gier o Res a mianowicie resident evil nemesis. Rozmawiam z ludzikami na forum na temat filmu i gry, a oni mowia ze w filmie nie ma zadnego watku z gry. A Nemesis, Jill i Carlos to co? pozdrawiam ciebie serdecznie

Mona

Gdyby film nie był związany z grą to nie było by Raccoon City, korporacji parasol=) rezydencjii z ulem oraz virusa t .Aczkolwiek film odbiega szczególnie 1 od historii RE to przeciez film nie mogłby byc taki sam gdyz poprostu bylby nudny ( a znac poczatek i zakonczenie filmu to raczej dziwne)Co do poczatku masz racje wszyscy mysleli ze miecho bedzie wszedzie latac ,a jednak film okazal sie calkiem inny brdziej zwrocony na gre aktorska!!! i psychike odbiorcy I CAŁE SZCZĘŚCIE!!!
Aha gre RE nemesis masz na kompa czy szaraka?
Prosze o Odp i pozdro

Cahir_Mawr_Dyffryn

Gre mam ściągniętą z neta na kompa. Przyznam ze grafika nie grzeszy urodą ale to nie jest wazne, co nie?

ocenił(a) film na 5
Mona

Ja mam na psx Resaidenta 1,2 no i 3.Są to genialne gry.Rzekłem

Mona

oczywiscie ze nie! wazna jest grywalnosc.......miałbym do Ciebie prosbe masz instalke do nemesisa jesli tak czy moglbys mi ja wyslac na meila?? lub w jakis inny sposob??

Wasza ulubiona scenka z RE the movie kultowa akcja byla z tymi laserami w korytarzu do wejscia czerwonej swietne i godne zapamietania!

Cahir_Mawr_Dyffryn

Przykro mi ale nie mogę ci wysłać bo wersja którą ściągnełam jest taka trochę dziwna i na dodatek po włosku, a ja włoskiego nie znam i nawet plik read me jest po włosku wiec nie wiem jak ci wyslać bo sie nie znam. Ale zapraszam cie na mojego bloga o residencie (wole zrobic stronę ale za bardzo sie nie znam) www.resapokalipsa.blog.onet.pl Jeśli masz emule to sobie z niego ściągnij gierke bo warto. pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Mona

Ja sobie ściągłem dla przypomnienia Resident Evil 3 :) Gra nadal trzyma nieźle w napięciu :) Ahh i ten Nemesis :D Bardzo bym chciał pograć w RE4 :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones