PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 933
oceny
6,7 10 1 83933
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Już się nie moge doczekać RE 1 i 2 były świetne.. Jestem faNNem zarówno filmu jak i gry!!!! Pozdro...

InowroclawskiWilk

film za dużo odbiega od gry powinien bardziej sie trzymać fabuły gry RE1 był słaby a RE2 lepszy zobaczymy jak bedzie dalej

InowroclawskiWilk

ZGadzam się. Film świetny mój ulubiony. Świetne efekty, fabuła, super rola Milli. Cały czas zastanawialam sie czy Milla zginie, ale nie zginela jest twarda, ale jak bedzie w trzeciej czesci? zobaczymy
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Mona

Zgadzam się że filmy za dużo odbiegają od gier.... szkoda:( ale i tak mi się podobają...

Mona

To by było dziwne gdyby Alice zginęła, bo Afterlife jest prequelem Resident Evil.

ocenił(a) film na 7
Rychoslaw

Co?? Jakim prequalem?? Gdzie tak wyczytałeś??

ocenił(a) film na 7
Donnie_Darko

:o:o:o Prequel czyli film będzie opowiadać wydarzenia , które miały miejsce przed wydarzeniami z pierwszej części ????

InowroclawskiWilk

Hmmm to info było tu, na filmwebie w zapowiedzi, która pojawiła się jakiś czas temu. Chyna nie przeczytałem niczego źle ale mogę się mylić :P. Sorry za zamieszanie

Rychoslaw

Mam małe pytanie głównie do znawcy gier RE , własciwie to kto jest głównym włascicielem korporacjii Umbrella???
Pamietajcie nie tylko Milla grałą w RE , Sienna Guillory( Jill) rowniez byla świetna a napewno nie gorsza
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones