PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 932
oceny
6,7 10 1 83932
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

RESIDENT EVIL : ZAGŁADA - Imho najsłabsza czesc z cyklu, pelno roznych niescislosci, niedorobek, niedopatrzen.

1. Zakonczenie 2 czesci nijak ma sie do fabuły 3, totalnie nie zgrane.
2. Moce Alice to kula w płot, szczegolnie chodzi mi tutaj o scene z krukami i jej bohaterskie wkroczenie. Tak nierealne, że aż żal patrzec. Zrobione z niej niemal boga. RE nigdy nie bylo seria stawiajaca na realizm, ale to to juz wedlug mnie przesada.
3. Smieszny watek z zombie w vegas - niby wszystkie byly zamkniete w jednym niewielkim kontenerze, a byla ich tam.. naprawde ogromna ilosc. Zabawna niedorobka.
4. Zombie czesto trzymali zlapanych ludzi z grupy Ocalonych, jakby chcieli sie poprzytulac, a nie je zjesc. Wg mnie powinni od razu brac sie za konsumpcje, a nie trzymac sie i oczekiwac na nie wiadomo co. Fail.
5. Inne mniej lub bardziej znaczace niedorobki.

W sumie do zalet filmu mozna zaliczyc przede wszystkim akcje, bo tak, jak w kazdej czesci, jest szybka i efektywna. Poza tym jako pasjonat pieknych kobiet doceniam tez pojawienie sie intresujacych nowych postaci z płci przeciwnej :D + niezly soundtrack. I z grubsza tyle.. Jesli chodzi o RE: Zagłada. : )

ocenił(a) film na 10
BastradPL

Napisz o jakie momenty filmu chodzi w punkcie 4.

ocenił(a) film na 10
BastradPL

Nie obraź się, ale "fail" to zalicza twoja głowa...wypominanie temu filmowi, że jest "nierealistyczny", to takie trochę...hm...niepoważne...

ocenił(a) film na 9
jeansibelius

Realistyczny to moze byc reportaz ze szpitala nt. epidemii grypy w Ciechocinku...

Jak dla mnie, po 2krotnym obejrzeniu trylogii, wszystko ma sens. A te zombiaki z vegas byly specjalnie przygotowane na przyjazd Alice z kumplami- po interwencji profesorka i wszczepieniu surowicy.
Virus T ozywial martwe komorki, wiec moze tez nieuzywane czesci mozgu odpowiedzialne na telekineze itd.
Co sie stalo z Jill to sie jak domyslam dowiemy w 4tej czesci:)
Nie jestem wielka fanka sci-fiction. Ale mialam przyjemnosc grac w RE. I seria filmowa imho byla swietna. Moglo byc przeciez gorzej,

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones