PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561046}
5,9 1 956
ocen
5,9 10 1 1956
Retreat
powrót do forum filmu Retreat

Folia w oknach. Zabijanie drzwi i okien dechami żeby się wirus nie dostał. Takiej głupoty to ja chyba nigdy nie widziałem. A on (Martin) nic. Cymbał jakiś czy co ?
Może szału nie wywołuje , ale końcóweczka całkiem niezła.
A ... Pytanko (dotyczące opisu filmu) do jakiegoś polonisty czy kogoś kto się zna lepiej na j. polskim niż ja.
Czy można być na WPÓŁ MARTWYM czy raczej na WPÓŁ ŻYWYM ? A jeżeli tak to czym się różnią te dwa określenia?

ocenił(a) film na 7
bodek75

Jak dla mnie bardzo dobry film, od samego początku trzymający w napięciu, w pierwszych minutach można było domyślać się, że wyspa odegrała jakąś ważną rolę w życiu tej dwójki, ale jaką? co w przeszłości wydarzyło się w tym miejscu? Z zabijaniem okien dechami faktycznie - może trochę lipnie, ale wynagrodziła to dobra gra aktorów. Bardzo fajny klimacik i w końcu bez happy endu!

ocenił(a) film na 7
Camillus

nie zbijali deskami drzwi i okien, żeby się wirus nie przedostał, tylko żeby się zainfekowani ludzie nie wbili do domu :P

ola3literki

Akurat przez folię to chyba nie mieliby problemów się przedostać, prawda?

ocenił(a) film na 7
kruck

ale przez deski już trochę tak, prawda?

ocenił(a) film na 4
bodek75

Można być "na wpół żywym" oraz na "wpół martwym", choć częściej występuje ten pierwszy zwrot. Nawiasem mówiąc, ten kto jest na wpół żywy jest jednocześnie na wpół martwy. Zawsze, tak chce logika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones