PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501455}
7,0 81 056
ocen
7,0 10 1 81056
7,4 31
ocen krytyków
Rewers
powrót do forum filmu Rewers

Według mnie ten film mógłby mieć inne zakończenie. Tzn. nie podoba mi się, że syn Bronisława i Sabiny jest pedałem. Według mnie zakończenie wyglądałoby lepiej gdyby syn przyjechał z dziewczyną, narzeczoną, żoną albo sam.

Dziwne jest dla mnie, że babcia Sabiny nic nie słyszała gdy Sabina zabiła Bronisława.

A tak poza tym to cenię twórców za pomysłowość i odwagę realizacji tego filmu a nie jakiejś choojni typu "Ciacho".

Moja ocena to 9/10.

raq0702

W dzisiejszych czasach musi być w filmie homoseksualista inaczej film nie będzie miał reklamy i nagród.

Film obleśny - homoseksualiści, buzkowa i połykanie obsmarowanej gównem monety - czy może być coś gorszego ?

ocenił(a) film na 10
raq0702

a czy to ma jakies znaczenie dla fabuły?
a babcia Sabiny przecież domyśliła się że bronisław nie zyje, wiec moze i cos usłyszała :)

ocenił(a) film na 9
buzzkill

Jakby na to nie patrzeć... w sumie ma. Ale ja uważam, że w sumie sens ma. W końcu to ma podkreślać to, jak syn bardzo różni się od swojego ojca. Gra jeden aktor - czyli wyglądem się nie różnią, no ale komuch - homoseksualista? Dwa słowa się wykluczają, więc całkiem ładne podkreślenie, no nie? Kontrast.

Jordan66 - to nieźle by Ci było na wojnie. Takie sztuczki to porządek dzienny był w latach II wojny światowej. I bywało pewnie gorzej niż na filmie - bo Sabina przecież porządnie szorowała tą monetę.

interpretujący wszystko human - pozdrawia ;)

ocenił(a) film na 6
jasna_cholera

No właśnie,Sabina miała warunki,żeby monetę lepiej "przygotować" do ponownego połknięcia,a gdyby była w innej sytuacji,ukrywała się,brak bieżącej wody...brr,strach pomyśleć. ;)

ocenił(a) film na 6
buzzkill

Usłyszała na pewno.Jakby się tak przyjrzeć to w filmie przedstawiona jest 'druga strona' każdej postaci.Babcia sprawia wrażenie (dla swojego otoczenia) biernej w całej sprawie,a tymczasem ma oczy i uszy szeroko otwarte.I na koniec zaskakuje wszystkich zapytaniem o kości.Dlatego babcia wiedziała (/przeczuwała),ale nikomu nie powiedziała i stąd ten efekt zaskoczenia i absurdu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones