PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501455}
7,0 81 055
ocen
7,0 10 1 81055
7,4 31
ocen krytyków
Rewers
powrót do forum filmu Rewers

Ok

ocenił(a) film na 7

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie gra pani Buzek.

nieniatofka

zgadzam się!

użytkownik usunięty
nieniatofka

buzek na wózek :|

ze wzgledu na jej udzial w filmie wydaje mi sie ze nie poradze sobie z obejrzeniem tego filmu niestety...

ocenił(a) film na 10
nieniatofka

bzdura :)

nieniatofka

buzek grająca główną rolę - to odepchnęło mnie już na wstępie. męczenie się z nią przez cały film raczej nie wpłynęło dobrze na moją opinie ;x

nieniatofka

oj wy pewnie za to jesteście prześliczni.... buahahhaa

pixi222

nikt nie mówił o jej wyglądzie, więc nie wiem po co taki głupi odzew ;]

dyskretnie_

w zamyśle wszystkim o to chodzi i o to, że ma tatę polityka.....

ocenił(a) film na 7
pixi222

Ej, zagrała całkiem dobrze.To, że jej stary był premierem nie znaczy,że wepchnął ją po znajomości do show biznesu.Według mnie ma talent aktorski, ale chudzina okropna- to fakt..

Detoksynator

nie gra źle, to prawda. ale strasznie mnie denerwuje. tak już jest. jedni aktorzy nam pasują, inni nie.

ocenił(a) film na 7
dyskretnie_

Jasne, każdy ma swoich faworytów i swoje antypatie.Mnie denerwowała jej chuda szyja, wyglądała jak zapałka i obawiałem się,że za chwilę złamie się pod ciężarem jej głowy ;)

Detoksynator

też zwróciłam na to uwagę (: wyglądało to dość komicznie

ocenił(a) film na 8
nieniatofka

mam zupełnie odmienne odczucia. W tym filmie Buzek pokazała, że stać ją na wiele. Świetnie odegrała rolę powściągliwej panienki z dobrego domu, uwierzyłam jej od razu.

ocenił(a) film na 9
nieniatofka

Nie zgadzam się w zupełności . Na początku też podchodziłem co do kreacji Agaty Buzek z dużą rezer , ale miło się zaskoczyłem . Jak na aktorkę amatorkę poradziła sobie świetnie .

GOTHER

ona nie jest amatorką !! Skończyła Akademię Teatralną....
amatorką to możesz nazywać Cichopka....

nieniatofka

Grała bardzo dobrze. Zresztą cała obsada jest znakomita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones