PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501455}
7,0 81 055
ocen
7,0 10 1 81055
7,4 31
ocen krytyków
Rewers
powrót do forum filmu Rewers

Za niska ocena???

ocenił(a) film na 8

Odnoszę wrażenie, że ocena 7,0 jest nieco za niska. Po obejrzeniu filmu weszłam na filmweb aby zerknąć czy reszta widzów oceniła film tak wysoko, jak ja zamierzałam ocenić... a tu tylko 7,0. Film fenomenalny, klimatyczny i z napięciem, wątek pomysłowy, gra Buzkównej wyjątkowa, agonia Dorocińskiego świetnie zagrana, jak i cała jego rola... czego chcieć więcej?

Enkaii

juz wiesz czego chcieć więcej?:)

użytkownik usunięty
Enkaii

hahahahhaaaaaaahah

ocenił(a) film na 9
Enkaii

w 100% się zgadzam

ocenił(a) film na 9
Enkaii

no ja też dałabym więcej...

ocenił(a) film na 8
Enkaii

też się zdziwiłam, zresztą nie pierwszy raz, ten film jest może zbyt ambitny i daleko mu od pseudo koemdii romantycznych, tak to już jest na tym świecie, że papka przemielona już parę razy i pozbawiona jakiejkolwiek estetyki jest bardziej strawialna dla przeciętnego widza

ocenił(a) film na 8
Enkaii

"Rewers" to bardzo dobry film, zwłaszcza jeśli porównamy go do takich rodzimych produkcji, jak "To nie tak jak myślisz", "Dlaczego nie", "Wyjazd integracyjny" lub "Weekend". To tak jakby porównać g.....no do czekolady. Ale zazwyczaj ambitne produkcje nie są doceniane przez szeroką publiczność.

Enkaii

Film mi się podobał, ale wcześniej oglądałam Volver, który jest bardzo podobny i Rewers już nie zrobił na mnie takiego wrażenia 8/10

ocenił(a) film na 9
BlueLips

Volver też fajny... i uważam, że Rewers nie ustępuje Almodovarowi :) i naprawdę szkoda, że tłumy walą na "Dlaczego nie" "Weekend" etc a takie obrazy są praktycznie przemilczane :)

ocenił(a) film na 9
BlueLips

ja uważam, że Almodovar to zupełnie co innego, nie należy porównywać, chociaż wątek podobny. "Rewers" ma bardzo wiele zalet.

ocenił(a) film na 8
Enkaii

ja dałem 8 / 10, bardzo zaskakujący obraz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones