PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501455}
7,0 81 037
ocen
7,0 10 1 81037
7,4 31
ocen krytyków
Rewers
powrót do forum filmu Rewers

kolejna polska komedia która nie jest śmieszna, poza paroma scenami. Ktoś kogoś poznał, ktoś kogoś zabił i ktoś kogoś rozpuścił w chemikaliach - mniej więcej na tym polega cała fabuła. Jeszcze jedno - znowu pojawiają się wątki gejowskie. Czy tak bardzo jesteśmy poprawni politycznie, że wszędzie musi się to pojawiać??? Ogólnie szkoda czasu na oglądanie tego filmu. Nie wiem co za krytyk uznał go najlepszym filmem 2009 roku ale mam wrażenie że to nie był krytyk tylko kretyn filmowy.

ocenił(a) film na 6
karson_z

Zgadzam się z Tobą w pełni! Jest to produkcja bezpłciowa. Film tak naprawdę o niczym. Nie wiem jak można się zachwycać czymś takim. Po obejrzeniu nie miałem ZUPEŁNIE żadnych pozytywnych odczuć ani refleksji.
"Nie wiem co za krytyk uznał go najlepszym filmem 2009 roku ale mam wrażenie że to nie był krytyk tylko kretyn filmowy." - Chyba ktoś się chciał przypodobać panu Buzkowi i jego suchej, brzydkiej jak noc córce.
To filmidło przed totalną masakrą ratują nieźle oddane realia komuny oraz dobra gra aktorska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones