PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30708}

Richie milioner

Ri¢hie Ri¢h
5,6 28 185
ocen
5,6 10 1 28185
4,6 9
ocen krytyków
Richie milioner
powrót do forum filmu Richie milioner

Ale kiedy byłam dzieckiem uwielbiałam Richie Rich. Mając te 12 lat oglądałam ten film kilka razy i za każdym razem byłam zachwycona. Dla dzieci to świetna produkcja, uczy że kasa to nie wszystko, a liczą się ludzie.

użytkownik usunięty
Madame_Rose

Co złego jest w tym, że film jest przewidywalny?

Madame_Rose

Jak można zauważyć, film jest skierowany dla dzieci. Nikt ci nie każe oglądać go po kilka razy czyli twoja ocena jest bezpodstawna ! Przewidywalny ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Madame_Rose

wg mnie powinniśmy brać pod uwagę wiek przy ocenie. Jeśli szalałaś za np. Muminkami w dzieciństwie a teraz wydają Ci się głupie, to czy znaczy to, iż są głupią nic nie wartą bajką? Bezsensownie hity dzieciństwa przenosić w dorosłość i zaniżać oceny. Ale to tylko mój system...

ocenił(a) film na 6
MeMarie

generalnie Cie popieram,ale co z Teletubisiami?

Cililing

Nie, teletubisie i tak i tak są głupie :D Ale na serio, nie lubiłam ich nigdy chociaż zawsze chciałam wiedzieć jak smakuje teletubisiowy krem :D

ocenił(a) film na 6
MeMarie

No wiesz, ale ja to oglądałem, no i kiedy mój wiek był w granicy 7. lat, to mi się ta bajka podobała. Teraz jej po prostu nie trawię - w życiu bym nie pokazał to swojemu dziecku, jeżeli będę takowe miał...

Cililing

Dlatego bajki dzieciom powinni wybierać i selekcjonować dorośli a dzieci nie powinny oglądać wszystkiego jak leci. Teletubisie to taka nie rozwijająca bajka, słowem: dno. No chyba, że dla takich dzieci które jeszcze nawet nie mówią, ale bajki powinny bawić, uczyć i rozwijać chociażby słownictwo dzieciaków a tutaj...beznadzieja.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

MeMarie

Muminki, akurat bardziej lubię teraz niż w dzieciństwie, powiem szczerze XD

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
Madame_Rose

Zle oceniacie niektore filmy. Ocenia sie tez sentyment z dziecinstwa bo to jest film familijny z lat 90 wiec w tych czasach nie mozna oczekiwac ze nam sie spodoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones