PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298736}

Rings

4,7 26 595
ocen
4,7 10 1 26595
2,0 3
oceny krytyków
Rings
powrót do forum filmu Rings

Moze niech lepiej nie powstaje ta 3 czesc. Pierwsza część była rewelacyjna, druga już średnia,
obawiam się, że 3 częśc mogłaby pozostawić spory niesmak. Powiedzmy sobie szczerze, powtorzyć
sukces 1 cześci bedzie ogromnie trudno.

użytkownik usunięty
HardkorX

3 po opisie wygląda na kopię The Ring 0 narodziny.

Ring 0 był raczej mrocznym melotramatem, tragedią w sensie teatralnym.

HardkorX

Po tak długim oczekiwaniu liczę na coś świetnego, może lepszego od 1 w co wątpię.

HardkorX

http://www.filmweb.pl/news/%22The+Ring%22+powr%C3%B3ci+za+spraw%C4%85+tw%C3%B3rc y+rebootu+%22Kruka%22-106306

HardkorX

a dla mnie szkoda ze nie powstanie podobaly mi sie obie czesci

filmaniak1975

niby ma być 28 października ;>

HardkorX

To jeden z tych przypadków, gdy z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że lepiej byłoby pieniądze z produkcji przeznaczyć na zasiłki dla imigrantów, niż na ten gówniany film.

Pierwszy "Ring" był genialny, bo był przez 75% fabuły filmem "śledczym", niczym Zodiak czy Siedem. Całe te szukanie informacji i dochodzenie do tego, co i dlaczego znajduje się na kasecie - było po prostu przepyszne. Końcówka, w której niedomyta fanka Metalliki wyłazi z telewizora to niestety typowe "ale to jest... du-du-du-du-duuuuuuch!!!", brakowało tylko Scooby Doo i ferajny - ale ze względu na wszystko, co działo się w filmie wcześniej, dawało się to wybaczyć.

"Dwójka" to już klasyczny film o duchach, czyli jeden z najleniwszych patentów na horror. Popłuczyny po "Poltergeist" w naprawdę żałosnym stylu - dla mnie Ring 2 to kompletne gówno i jeden z najgorszych sequeli w historii.

No i niby czym by oni teraz mieli nas zaskoczyć?

Jest i owszem, jeden patent na to, by zrobić dobry sequel Ringu. Mianowicie: wywalić w piz*du Samarę i dać bohaterom nową kasetę "do rozwiązania" a widzowi nowe "śledztwo" do oglądania. Tyle że są na to ZEROWE szanse, bo już w materiałach promocyjnych spamują Samarą...

To będzie straszna, straszna sraka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
rozkminator

na na na

arek2010

hahah xd

ocenił(a) film na 4
HardkorX

To patrząc z perspektywy czasu będzie 4. część, a raczej kopia "0", jeśli amerykańską kopię bierzemy pod uwagę.
Ring jest dobrym filmem, ale w wersji japońskiej. Napiszę kilka uwag w osobnym poście.

HardkorX

wszystkie ''rimejki'' japońskich horrorów są do dupy .Zrobione tak żeby wystraszyć widza (bardzo nieudolnie) widać ,że chyba pomysły się skończyły bo wszyscy się biorą za nowe ekranizacje starych filmów (i chu*owo im to wychodzi)

ocenił(a) film na 6
HardkorX

chodzi tylko o zarobienie kasy przeciez, bo 1 i 2 czesc byly sukcesywne

HardkorX

ja nie mam pojęcia, co oni jeszcze chcą na tym filmie wyżyłować, zwiastun pozostawia niesmak skoku na forsę i obawiam się że film, tylko może to pogłębić

ocenił(a) film na 4
HardkorX

Po pierwszej części miałam traumę w dzieciństwie wraz z młodszą kuzynką, druga też była ciekawa i mocna przynajmniej według mnie to horror,który można było oglądać kilka razy i zawsze budził zgrozę. W trzeciej części jednak na początek nie podoba mi się,że nie ma żadnego odniesienia do drugiej, a przecież niby dusza Samary Morgan została uwolniona a tu bach po latach trzecia części i znów zaczynająca się jakby od środka. Jestem bardzo sceptycznie nastawiona,ale do kina i tak się boję iść. Wolałabym ten horrorek zostawić sobie na oglądanie w domu.

HardkorX

Cz.3 prędzej czy pozniej powstać musiała bo zapowiadali ją od x czasu... bo obejrzeniu trailera mam mieszane uczucia, zupelnie odbiega od jedynki ale dla samych efektów warto ten film zobaczyć

HardkorX

haha gniot powstał i teraz mogę tylko powiedzieć.....a nie mówiłem :)

HardkorX

To jest Ring 3
http://www.imdb.com/title/tt0498381/releaseinfo?ref_=tt_dt_dt#akas tu są inne tytuły tego filmu

pointer_damian323

po prostu gniot !!! tak jak przewidywałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones