PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298736}

Rings

4,7 26 595
ocen
4,7 10 1 26595
2,0 3
oceny krytyków
Rings
powrót do forum filmu Rings

Porażka

ocenił(a) film na 3

Po raz pierwszy w życiu po wyjściu z sali kinowej czułem, że źle wydałem pieniądze kupując bilet na ten film. Horrory też trzeba umieć robić. Rings jest przykładem spartaczonego remake bardzo dobrego oryginału z przed lat.
Zero klimatu, zero strachu, zero emocji. Jedyny plus jest taki że film był momentami śmieszny.

ocenił(a) film na 3
Sancrow

Szanuję

ocenił(a) film na 4
Sancrow

100 % w cel .

ocenił(a) film na 4
Sancrow

Zgadzam się w 100%. Spodziewałem się czegoś mocniejszego. Zero napięcia, zero emocji. Fabuła strasznie oklepana i przewidywalna.

Sancrow

Orginal jest japonski.

ocenił(a) film na 1
Gozer_Traveler

Taaa i niech japońce dalej kręca a hamerykanie niech zajmą sie czymś innym, ogólnie całe Ringi made in ameryka to shit,zresztą cofnąć się w historie hamerykańce tylko umieją kraść a później ,,dopinają sobie medale zasług,, i tak od zakończenia drugiej wojny światowej ,,pozdrawiam Wernhera von Brauna,mądrego Europejczyka który wyjeb... hameryke w kosmos;-D

brzozaaa1986

Nie twierdze, ze amerykanskie wersje sa zle.

ocenił(a) film na 1
Gozer_Traveler

wiesz śledząc historie ameryki to oni............nic tak naprawdę sami nie zrobili ,,czegoś dobrze:-D

ocenił(a) film na 1
brzozaaa1986

moze to chec zarobienia dolarow, chociaz w amerykańskim Ringu Samara to......jednak miała coś w sobie :-)

ocenił(a) film na 2
brzozaaa1986

sami może i nie zrobili ale jednak ich wersja ringu (mowie tylko o pierwszej czeście, reszte uważam za porażkę) nabrała tempa w stosunku do trwającej wydawałoby się kilka godzin wersji japońskiej. Horrory też trzeba umieć kręcić.

ocenił(a) film na 1
Sancrow

(Y)

ocenił(a) film na 2
Sancrow

Słusznie. Syf i tyle w temacie.

Sancrow

Średni, zgadzam się.
Ciekawiło mnie jednak, jak koleś z The big bang theory został obsadzony w horrorze. Jakoś jego styl grania mi do tego gatunku nie pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones