PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657675}

Rio 2

6,6 24 451
ocen
6,6 10 1 24451
6,2 5
ocen krytyków
Rio 2
powrót do forum filmu Rio 2

Dużo tańców, ładne widoki, śmieszne dialogi. Wydaje mi się że fabuła pierwszej częsci była lepiej
dopracowana, ale jest to bajka dla najmłodszych więc można przymknąc na to oko.

ocenił(a) film na 5
brzydal1981_filmweb

Denerwują mnie tezy typu że to animacja dla najmłodszych xd To jest film animowany dla każdego, nie tylko dla dzieci.

ocenił(a) film na 7
maladzonaga

To jeśli denerwują ciebie takie tezy to oznacza ze czas PRZEŻUCIĆ SIE NA KAWE BEZ KOFEINOWĄ skoro przejmujesz sie takimi błachostkami. Bo film jest BAJKĄ !!!!więc z założenia dla NAJMŁODSZYCH !!! a to że starsi nie moga jej zobaczyc to NIE PISAŁEM !!!, więc WYLUZUJ !!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
brzydal1981_filmweb

Sam wyluzuj bo używasz za dużo caps locka i wykrzykników, bajka to krótki utwór literacki i nazywanie animacji jako bajka jest błędem. Dziękuję miłęgo dnia.

ocenił(a) film na 7
maladzonaga

Poważnie co ty nie powiesz he, a mi sie wydaje że poprostu WYOLBRZYMIASZ !!!!! i tyle. A jęsli chodzi o sam wyraz BAJKA to ma on szerokie zastosowanie, a to z kolei oznacza że można używać go w szerokim kontekście czyli nie tylko w literaturze, a skoro tego nie rozumiesz ?, cóz koń jak ma załorzone klapki na oczy to także ma ograniczone pole widzenia he i tyle na ten temat rówież DZIĘKUJE

ocenił(a) film na 7
brzydal1981_filmweb

Acha jeśli nie rozumiesz dlaczego stosowałem duże litery oraz wykrzykniki to odrazu mówię DLA PODKREŚLENIA ZNACZENIA POSZCZEGÓLNEGO WYRAZU. W pisowni polskiej robi się podobnie, ale ty taki znawca !!!!, języka Polskiego na pewno już to wiesz. Dziękuje za uwagę życzę milego dnia

ocenił(a) film na 7
maladzonaga

Acha jeśli nie rozumiesz dlaczego używałem dużych liter oraz wykrzykników to odrazu mówię DLA POSZCZEGÓLNEGO PODKREŚLENIA ZNACZENIA KAŻDEGO WYRAZU, w pisowni polskiej robi się podobni, ale ty taki znawca!!! na pewno o tym wiesz. Dziękuje za uwagę i życzę miłego dnia

ocenił(a) film na 5
brzydal1981_filmweb

Dobra gościu uspokój się, tylko wyraziłem swoje zdanie, na cholerę się tłumaczysz?

ocenił(a) film na 7
maladzonaga

Ty zacząłeś taki temat, ja go tylko kończę. Narazie

ocenił(a) film na 5
brzydal1981_filmweb

Ja ci nie kazałem odpisywać, założyłeś temat a ja wyraziłem swoje zdanie, od tego jest ta strona, a ty niepotrzebnie na mnie naskoczyłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones