PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647739}

Riwiera dla dwojga

Love Punch
6,5 14 362
oceny
6,5 10 1 14362
4,8 5
ocen krytyków
Riwiera dla dwojga
powrót do forum filmu Riwiera dla dwojga

Jestem w trakcie seansu z nudów wyciągnołem telefon i pisze swoją cholerną opinie ale może to i
dobże bo im szybciej się dowiecie że ten film to draństwo tym lepiej , nawet 2 drinki nic nie pomogły i
ten film dalej nudzi mnie jak cholera a najgorsze jest to że muszę siedzieć na tej szmirze do 16stej
bo lepsze to niż czekać na przystanku . TAK WIĘDZ PODSUMOWUJĄC FILM DO DUPY I SIĘ Z
DALEKA BO NA SERIO SZKODA KASY I CZASU ( mogłem poświęcić ten czas na siłowni )

ocenił(a) film na 10
karbaro

to wyjdź z kina i nie zniechęcaj tych, którzy go jeszcze nie obejrzeli.
może innym się spodoba.
bo z pewnością znajdą się ludzie którzy go polubią.
a i tak na marginesie bez urazy ale poćwicz ortografię.

karolyn17

A ty czytaj ze zrozumieniem ( pisałem to będąc pijanym teraz zreszta też jestem )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
karbaro

ŻAL

Epoxide

ŻAL ? Jesteś z podstawówki czy jesteś mała dziewczynka ?

ocenił(a) film na 6
karbaro

cóż za wnikliwa opinia - film do dupy i tyle. A może by tak wskazać czemu tak go oceniasz? Brak jakiegokolwiek uzasadnienia odnoszącego się do filmu - nie obraź się - ale powoduje, że Twoja opinia jest (jak to ująłeś) do dupy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
karbaro

zapewne teraz też jesteś - przynajmniej ton twojej, poziom słownictwa, jak i poprawność ortograficzna twojej wypowiedzi na to wskazuje wskazuje - - w tym miejscu pasowałoby ostatnie słowo, którego użyłeś w swoim poście

A tak przy okazji zamierzam Twoją wypowiedź zgłosić jako nadużycie

karson_z

lepiej byś zdjoł tego pingwina z tapety

ocenił(a) film na 6
karbaro

Jeżeli już to ZDJĄŁ - a nie zdjoł - taki drobiazg, a jak wiele mówi o człowieku.

karson_z

mi wystarczy twój pingwin aby stwierdzić że jesteś dzieciakiem zachowującym się niby dojżale

karbaro

dobranocka się skończyła

ocenił(a) film na 6
karbaro

Zdaję sobie sprawę, że polska mowa trudna mowa - szczególnie ortografia, ale pisząc kolejny post można się trochę przyłożyć i sprawdzić poprawność poszczególnych wyrazów, bo w przeciwnym razie wychodzi się na ........ (dokończ sobie).

W odniesieniu zaś do treści twojego postu i tezy, że jestem dzieciakiem zachowującym się niby dojrzale (to jest poprawna pisownia tego wyrazu) to stwierdzić wypada, że już dawno się tak nie ubawiłem.

Zastanawia mnie jedno - na jakim etapie rozwoju jest Pan Dojrzały - podstawówka, gimnazjum czy coś więcej?

karson_z

prosze cie , dzieciaku oglądający bajeczki opanuj się

ocenił(a) film na 6
karbaro

Dzieciakiem to byłem jak w Polsce komunizm się kończył

karson_z

zamiast walczyć za kraj depczesz ludzi w internecie jak pierdoła , zmień się w mężczyzne pingwinie

ocenił(a) film na 6
karbaro

nie ludzi tylko ciebie
a tak na marginesie nie mam zamiaru z tobą więcej dyskutować - szkoda mojego cennego czasu

karson_z

faktycznie zaczyna się twoja dobranocka

ocenił(a) film na 6
karbaro

Trudno dyskutować z kimś, kto w istocie nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia i ogranicza się do serwowania banalnych twierdzeń.
Żegnam, bez żalu z mojej strony

ocenił(a) film na 6
karson_z

stary, nie pisz do dzieciaka takim słownictwem, bo mu nawet słownik języka polskiego nie pomoże

ocenił(a) film na 6
stantom1982

Zwłaszcza do dzieciaka pijanego powietrzem (nie usprawiedliwiam, stwierdzam fakt).

ocenił(a) film na 7
karbaro

Masz rację. Z tą siłownią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones