PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509094}
3,8 563
oceny
3,8 10 1 563
Road Train
powrót do forum filmu Road Train

Totalny badziew nikomu nie polecam tego filmu . Ciężarówka napędzana krwią , jakieś wilki pod których wpływem zmieniają się ludzie .;/ żenada .
Ale najbardziej rozwaliła mnie jedna z lasek to było mocne myślałam że spadnę z krzesła jak zobaczyła przelatujący samolot pasażerski i pomyślała że rozpali ognisko może ją zobaczą i ich uratują hahah. Pomijając fakt że samolot jest na 11 tyś km leci z prędkością 800 km/h i ledwo widać z góry wielki tir a co dopiero ich i jakieś małe ognisko haha .:D To faktycznie mieli szansę <lol2>

kass93

miałem zamiar pooglądać ale zniechęciłaś mnie tym komentarzem ;/

ocenił(a) film na 2
stridajin

sorry ale film naprawdę badziewny .

ocenił(a) film na 4
stridajin

Gdybym sugerowal się czyimiś komentarzami nie obejrzałbym większości filmów.

Co do sceny z samolotem to fakt,chyba najbardziej idiotyczna jaką widziałem w horrorach.

Psycho_Daddy

czyli jak mi radzisz: obejrzeć or not?

ocenił(a) film na 2
stridajin

szkoda czasu na taki shit.!!!!

ocenił(a) film na 2
kass93

jest wiele lepszych tego typu filmów.

ocenił(a) film na 4
stridajin

Moim zdaniem film jest słaby,ale przekonałem się o tym dopiero po obejrzeniu go, a nie po zapoznaniu się z czyimiś opiniami.

Jeżeli chcesz kupić/wypozyczyć płytę to nie warto tracić kasy,jeżeli możesz obejrzeć go online to czemu nie,najwyżej stracisz trochę czasu,ale za to będziesz miał możliwość ocenienia go.

ocenił(a) film na 9
kass93

tiaaa , tylko ze ona glupiutka byla, i dlatego tak postapila, mnie to nie rozbawilo, jedynie zdziwilo, sorry ale na filmach sie nie znasz.... film ma sporo w sobie, jest niskobudzetowy ale jest klimat, a muza wymiata !!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
monty83

ps: ten utwor hipnotyzujący bohaterow jest super, zna ktos wykonawce?

ocenił(a) film na 2
monty83

to świadczy o głupocie tego filmu na ale każdy ma swój gust jak lubisz oglądać gnioty to gratuluję

ocenił(a) film na 9
kass93

....tam zaraz gnioty, scena nie moze swiadczyc o glupocie calego filmu, ta scena pokazal jak bardzo jest prymitywna owa dziewczyna, taka do sexu tylko :D, film jest spoko, muza wymiata....chcesz gniota? looknij killer pussy, gdzie lasce z dupy knut ''pseudo potwor'' wychodzi i wchodzi do dupy jej kolerzanki lesby, to jest gniot....http://www.filmweb.pl/film/Kiseichuu+kiraa+pusshii-2004-259182

ocenił(a) film na 9
monty83

...koleżanki...

ocenił(a) film na 2
monty83

dla mnie ten film jest gniotem i nie umywa się do większości slasherów

ocenił(a) film na 9
kass93

noo slasher to to nie jest.... mi pewnie przypasowal bo lubie takie motywy gdzie jest pustynia czy jakies odludzie, zreszta nie wiem czy znasz ten film - wolf creek? http://www.filmweb.pl/film/Wolf+Creek-2005-170036

ocenił(a) film na 2
monty83

owszem oglądałam i był o niebo lepszy .!!!

użytkownik usunięty
kass93

Należy się Złota Malina i to bez cienia wątpliwości,chociaż zaciekawił mnie tytuł PUSSY KILLERS(dzięki monty83)ale jak zobaczyłam zwiastun,to opanował mnie histeryczny śmiech i brnąć w to dalej nie zamierzam.

użytkownik usunięty

Cholera pokręciłam tytuł,ale robi się późno i oczy się kleją.KILLER PUSSY.

ocenił(a) film na 9

no ja cos dla siebie z Road Train wyciagnelem, nie bede wpieral komus ze super itd , mnie sie podobal, a co do killer pussy to na serio zjeb@#$ny ten film jest na maxa a w 35 minucie aktorka chyba sra, bo tak to wyglada, potem przerobili to i z guwna potwora zrobili... i ten wszedl do dupy tej drugiej lesby, totalnie poj@#$ny film...

No a slyszales o filmie Rubber? glownym aktorem jest opona samochodowa, ktora posiada nadprzyrodzone moce, opona ta ma obsesje na punkcie jakiejś dziewczyny.... tiaaaa to moze byc dobry film... :D

ocenił(a) film na 9
monty83

http://www.filmweb.pl/film/Opona-2010-564186

użytkownik usunięty
monty83

Mnie się muzyka podobała, bardzo, a film tylko do połowy, później niesamowicie to zaczęło się nudzić. Spodziewałem się niesamowitej tajemnicy, która na końcu zostanie rozwiana, a tutaj jak się skończyło na "przedstawieniu" zasady działania to tak już do końca zostało. No szkoda, rozczarowałem się delikatnie. Jednak są dużo gorsze filmy.

ocenił(a) film na 9

wiesz szukalem tej muzy na youtube ale nie umie znalesc , pozatym na imdb jak sprawdzalem nie ma danych o soundtracku z tego filmu... jak bys cos znalazl to daj znac !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones