PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509094}
3,8 564
oceny
3,8 10 1 564
Road Train
powrót do forum filmu Road Train

Hehe mój ulubiony tekst z całego filmu szczególnie jako kierowcy ciężarówki :)
Drodzy Państwo którzy nie mają pojęcia o ciężarówkach i ich nie lubią bo nie rozumieją nawet po co są to chciałem wyjaśnić że tak na prawdę to w naczepach nie ma maszyny do mordowania ludzi i jednak jeździmy na paliwie nie na krwi bo co niektórzy pisali ,,tiry na tory'' więc chyba pomyśleli że tak jest na prawdę współczuję ....
Co do filmu to do 40 minuty bardzo fajnie i jeszcze sensownie się go oglądało później trochę bez sensu ten scenariusz, może autor poszedł do WC a dziecko lub ktoś inny go skończył :D nie no nie obrażając kulturalnie się wypowiadam nie po chamsku że można tą akcje było jakoś sensownie wymyślić nie że ranny typek wsiada do kontenera i wychodzi supermen no ale mimo wszystko i tak akcja przez 3/4 w tym samym miejscu przy wspaniałym zestawie (bo Amerykańskie i Australijskie trucki to prawdziwe trucki nie to co w Europie mamy) więc mimo że nie wiele się działo oglądałem film w skupieniu. No i aktorka ładna cieszę się że przeżyła :D Fajnie widzieć jak taka kobieta wsiada za stery takiej maszyny ;) I jeszcze cofa :D Pozdrawiam obejrzyjcie bo na tych opiniach to można polegać jak na naszym rządzie.

Prezess20

- Czym jest tir? - Wozem transportowym do przewozu tirówek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones