PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31340}

Robin Hood: Faceci w rajtuzach

Robin Hood: Men in Tights
7,0 69 220
ocen
7,0 10 1 69220
6,7 13
ocen krytyków
Robin Hood: Faceci w rajtuzach
powrót do forum filmu Robin Hood: Faceci w rajtuzach

Uważam że ten film ma o wiele za wysoką średnią. Owszem jest zabawny ale nie powala. Jest mnóstwo lepszych komedii od tej ze słabszą średnią.

ocenił(a) film na 10
anma_2

No to podaj kilka z tego "mnóstwa" lepszych komedii

ocenił(a) film na 9
stamtond

Mnie powala..
najlepsza komedia obok serii nagiej broni.. :) :)
no i czy leci z nami pilot ;) ;P

ocenił(a) film na 10
Arkanadien

Zagadzam się z przedmówcami. Nie znam lepszej KOMEDII. Błagam, nie wyjeżdżajcie mi tu z tekstem, że lepsze jest
"American Pie" czy coś w tym stylu. Bo takie "komedie" są po prostu niesmaczne...
Mogę śmiało stwierdzić, że jest to najlepsza parodia. Wszystkie filmy w stylu "Wielkiie kino" czy "komedii romantycznej" się przy niej kryją. Ze wstydu...

ocenił(a) film na 5
anma_2

A ja zgadzam się z "anma_2" że ten film jest za wysoko oceniony. Dałem 5/10 i myślę że wystarczy. Gra aktorska nie stoi na wysokim poziomie, co prawda jest trochę śmiesznych momentów ale nie aż tyle ile by się chciało. Poza tym niektóre zrobione są na siłe i z przesadą przez co nie są już zabawne a irytujące. Nie wiem dlaczego niektórzy dają 9 a nawet 10/10 temu filmowi, to już gruba przesada, ale co zrobić... Dla mnie to średniak.

ocenił(a) film na 9
tm09k8

wszystko zależy od poczucia humoru! i jeżeli chodzi o parodie to "Faceci w rajtuzach" to przekomedia :))) KOZAK!

ocenił(a) film na 1
anma_2

Dla mnie wogole nie jest zabawny. Typowy przygłupiasty, amerykański humor. Nawet gorszy od brytyjskiego!!

ocenił(a) film na 10
69dzony

To jaki humor jest według ciebie najlepszy? Polski?

ocenił(a) film na 1
I_am_a_Bad_Girl

Nieoparty na głupocie.

ocenił(a) film na 10
69dzony

A moim zdaniem trzeba mieć pomysł, żeby połączyć tyle filmów w jednej parodii, bez ciągłego nawiązywania do spermy, seksu i pierdzenia (czytaj Dance Flick, Superhero, Straszny film etc)

ocenił(a) film na 1
I_am_a_Bad_Girl

Może ciągłego nawiązywania do seksu nie było, ale na pewno ten film nie jest pozbawiony erotycznych skojarzeń. Oraz głupich, rubasznych skojarzeń.

ocenił(a) film na 10
69dzony

Mimo wszystko mam do niego sentyment, bo od 1996 roku nie widziałam zabawniejszej parodii.

ocenił(a) film na 8
69dzony

"I love you men" szczytowe osiągnięcie komedii filmowej. ;]

1/10 z jakiego względu? Chyba, żeby się na kimś, za coś "odkuć", ponieważ obojętnie, jak spojrzeć na ten film, jest ponad przeciętny.

ocenił(a) film na 1
Joddo

Jak łączysz "I LOVE YOU MEN" z moją powyzsza wypowiedzią?

Widzisz... chyba niekoniecznie, bo ja spojrzałem tak, że nie jest nawet przeciętny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones