PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9183}

Robin Hood: Książę złodziei

Robin Hood: Prince of Thieves
7,2 141 403
oceny
7,2 10 1 141403
6,3 18
ocen krytyków
Robin Hood: Książę złodziei
powrót do forum filmu Robin Hood: Książę złodziei

Kto sie ze mna zgadza? To zdecydowanie najlepsza postac w filmie. Nie dosc ze przystojny, seksowny to umie grac. Nie wiem czy to prawda ale slyszalam ze Costner kazal wyrzucic niektore sceny z Rickmanem bo byl zazdrosny. Czy wiecie moze cos na ten temat? Gdybby to byla prawda to nie dziwie sie Costnerowi, bo Rickman pobił go jesli chodzi o gre aktorska, wyglad i w ogole o wszystko!

ocenił(a) film na 8
zg1

Najlepszy w Robin Hoodzie jest przyrodni brat Robina, zagrany przez Christiana Slatera. Oczywiście Rickman i Freeman też są super. Marion i Robin daleko, daleko w tyle ;) Ah, lubię ten film - zwłaszcza za teksty.

ocenił(a) film na 9
melodia

Slater też jest fajny, ale Rickman wygrywa. :-)

ocenił(a) film na 8
melodia

Pamiętam, że jak oglądałem ten film laaaata temu, to najbardziej mnie ten typ frustrował. Taka fałszywa morda heh

ocenił(a) film na 5
zg1

jak byłam malutka to pamiętam, że starsznie lubiłam ten film, bo się w Rickman'ie podkochiwałam :P byłam taka mała (6 lat) a do dziś to pamiętam! :D

ocenił(a) film na 10
Olkowa

hmmmm... Ja mam 16 lat i nadal kocham go do szaleństwa! A ty kochasz go jeszcze?

ocenił(a) film na 9
lady_marion_3

ej wie może ktoś czemu moja odpowiedź jest w tym miejscu a miałam być pod poprzednim komentarzem??

ocenił(a) film na 9
lady_marion_3

No pewnie, że go kocham! Jest świetny! I ten jego czarny look...

ocenił(a) film na 9
Olkowa

Ja jak byłam malutka tez lubiłam ten film, ale nie wiedziałam kim jest Rickman. Nie znałam go jeszcze, a szeryfa nie lubiłam i się go bałam. Ach, to były czasy... ;-)

ocenił(a) film na 9
Olkowa

Ja jak byłam malutka też lubiłam ten film, ale nie wiedziałam kim jest Rickman. A szeryfa się nie lubilam i się go bałam.

ocenił(a) film na 10
zg1

Rickman jest zabójczo piękny, ale Costner jest ładniejszy w kategorii Cukiereczkowy Ken:)

ocenił(a) film na 10
zg1

ja byłam jeszcze niemowlaczkiem, i nie oglądałam tego filmu:/ Ale gdy miałam 5-6 lat to widziałam reklamy w telewizji... Dwa lata temu przypomniałam to sobie to podczas emisji... Przypomniała mi się motyw jak on siedzi w białym kapturze na koniu. Oh, Szeryfek długo zachodzi w pamięć:D

ocenił(a) film na 8
zg1

zgadzam się.

ocenił(a) film na 10
zg1

Rickman świetnie grał, ale ja zawsze będę kochać Robina :) Właśnie obejrzałam ten film po raz chyba setny...

ocenił(a) film na 8
agneslisztwan

ja też już nie liczę ile razy widziałam ten film, ale niezmiennie uwielbiam, zwłaszcza za Szeryfa, lepszego nie będzie nigdy!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones