PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754667}
5,4 3 735
ocen
5,4 10 1 3735
Robinson Crusoe
powrót do forum filmu Robinson Crusoe

Dzisiaj byłam w kinie ze młodszymi siostrami i... podobało im się. Mnie samej może nie wryło w fotel to nie twierdzę, że to kiepska produkcja. Bohaterowie sympatyczni a sam Crusoe też nie jest zły. Na sali słyszałam jak dzieciom też się podobało.
Ode mnie taka ocena gdyż nie spodziewałam się jakiegoś nie wiem jak wielkiego nawiązania do książki.
Ci co wcześniej pisali, słuchajcie ta "bajka" jest stworzona dla młodszych gdyż niewielka część najmłodszych lubi oglądać filmy ( sam orginał momentami jest lekko zbyt mocny dla dzieci, według mnie, ale kto co woli), więc to sposób do zachęcenia aby przeczytać książkę. Druga rzecz, nigdzie nie jest napisane ( a przynajmniej ja nie dostrzegłam) aby to była adaptacja książki, więc o to spiny nie powinno być.
Resaumując, animacja głównie dla młodszych choć starsi też się pośmieją ( ale i wzruszą!) :). I nie ma co oczekiwać, że to ekranizacja powieści, bo idąc z takim przekonaniem popsujecie sobie tylko seans dlatego trzeba podejść do tego jak do luźnej, niezależnej produkcji.

ocenił(a) film na 3
Furia13

Też byłem z dzieciakami im się nawet podobał..... ale w porównaniu z animacjami Pixara lub Disneya to film bardzo słaby. Praktycznie ani razu się nie uśmiechnąłem na tym filmie - żartów jak na lekarstwo. Film był po prostu nudny - fabuła wymyślona trochę na siłę.. ! Jedyny plus dość udana animacja postaci...

ocenił(a) film na 7
T_REX77

Każdy ma swoje gusta. Ja szanuję twoją opinię, bo rozumiem, że nie każdy ma takie samo zdanie jak ja ;).
Dziękuję za odpowiedź! c:

ocenił(a) film na 7
Furia13

Wiadomo, że to bajka dla dzieci i to im ma się podobać. Może kilkoro dzieci trochę zaczynało się niecierpliwić ale widać, że raczej się im podobało. W filmie można się trochę przyczepić do pirata, który na początku trochę przeklął (musieli jakoś przedstawić że to zła postać), ale poza tym uczy dobrych zachowań, przyjaźni, oddania dla innych, obrony bezbronnych i ogólnie wyraźnie ukazuje kto jest dobry a kto zły. Początek był trochę nudnawy nastawiony bardziej na wrażenia 3d, od połowy zaczął robić się ciekawy i fajnie się go oglądało, można było się nawet czasem uśmiechnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones