PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38514}
5,4 12 027
ocen
5,4 10 1 12027
5,0 6
ocen krytyków
RoboCop 3
powrót do forum filmu RoboCop 3

Jak byłem mały to ze wszytskich Robocopów ta częśc mi sie najbardziej podobała - wiadomo latanie strzelanie walki z japończykami itp. A teraz To najlepsza dla mnie jest chyba jedynka :P

ocenił(a) film na 2
mAster_Z

wspólczuje gustu...

ocenił(a) film na 9
shamar

ehhh a dokładnie o co koledze się rozchodzi ?

ocenił(a) film na 2
mAster_Z

No skoro Ci sie najbardziej ta czesc podobala w dziecinstwie... mnie sie w dziecinstwie najbardziej podobala "dwojka" a "trojke" uwazalem za kicz totalny... Dzis "jedynka"

Zeby nie bylo - nie mialem zamiaru Cie niczym urazic, obrazic itp... moze uzylem zlego sformulowania...

Pozdro...

shamar

Współczuję nicka.. ile dziś ShamaR? Nikt tego nie wie, bo R o to nie pytano.

ocenił(a) film na 2
DarVV

Jaki towar przyjmujesz?
Podziel się wiedzą.

ocenił(a) film na 9
mAster_Z

Trójka też była moją ulubioną częścią w jedynce, a najbardziej podobał
i wciąż podoba mi się motyw muzyczny.

ocenił(a) film na 9
mAster_Z

pomyłka miało być w dzieciństwie :)
w dzieciństwie*

ocenił(a) film na 9
KNDaedX

tak, to jeden z filmów mojego dzieciństwa:) kiedy byłam małą dziewczynką, taka tematyka strasznie mi imponowała. to najsłbsza część z serii, więc 9/10

ocenił(a) film na 7
mAster_Z

Nie był taki zły aczkolwiek gorszy od jedynki dam 7/10 ze względu na sentyment jak i koledzy ;)

ocenił(a) film na 3
mAster_Z

Subiektywizm niszczy oceny filmów! Dlatego 1 i 2 robocopa maja 6-ski nie 8, które powinny mieć. 3-jka ma odpowiednią ocenę.

ocenił(a) film na 2
luk11c4

2jka wcale nie jest taka dobra.

Obejrzałem ją ostatnio, po wielu latach i jest średnio. Dlatego do chłamu pt. R3, którego uważałem za chłam już po p

ocenił(a) film na 3
shamar

Przy 3jce większość przeciętnych filmów wydaje się arcydziełami... Porównując 1 i 2 część a 2 i 3, w tym drugim porównaniu skok jest wyraźny, dlatego tak generalizowałem oceny. Zmienił się główny aktor i cały film szlag trafił. A taką popie.rdoloną śmierć panny Lewis sobie wypraszam! Ta część to profanacja, tak, jak dla terminatora 1 & 2 każda następna część, mimo, iż R3 był kręcony "na gorąco", a nie po latach. "idź pan w ch*j" z takim zakończeniem trylogii ;)

ocenił(a) film na 2
luk11c4

Odtwórca Robocopa to chyba najmniejszy problem tego filmu ;) Przynajmniej jest podobny do Wellera.

Ale czy muszę wspominać o głównej bohaterce - 8letniej hakerce, która hakuje EDa-209 bo ma w domu... zabawkę EDa-209?
Albo Robocopa, który wjeżdża na dach garażu, "zlatuje" 8 pięter w dół i... "odstrzeliwuje" dach?
Grrrrr...

Nawet wspomnienia tych idiotyzmów powodują dreszcze.

Były tam niezłe pomysły. No kilka było ale zostały zajechane prawdopodobnie przez PG-13.

ocenił(a) film na 6
shamar

Myślałem że hakuje ED-209 bo jest dobra w te klocki a nie przez zabawkę ;)
Co do sceny z dachem, rzeczywiście 0 praw fizyki i logiki

ocenił(a) film na 2
Rinzler

Możesz mieć rację. Mogła se ściągnąć specyfikę techiczno-programową EDa, z interneta i napisać hakujący program.
Mam wąskie horyzonty ;)

ocenił(a) film na 6
shamar

Mogła też być po prostu zdolna a ED-209 konstrukcja od samego początku znana jako wadliwa ;)

ocenił(a) film na 6
mAster_Z

Nie wiem czy się śmiać czy płakać na wieść o twoim guście

ocenił(a) film na 7
Rinzler

Rzeczywiście, jak ktoś daje wyższą ocenę od Ciebie to trzeba go obrażać. Teraz powiedz jaki ja mam zły gust i w ogóle się nie znam na niczym i jestem plebsem, bo mam wyższą notę od Ciebie. Oczywiście Ty masz rację, bo masz Robocopa na avatarze (bo zaprawdę jest tylko jedna sprawiedliwa nota wystawiona przez Ciebie i wszyscy mają ten sam gust).

ocenił(a) film na 6
Xerox1991

A czy ja obrażam, ja tylko współczuje gustu. Nie powiedziałem że nie znasz się na niczym, a twój gust z miłą chęcią mogę ocenić ty mój obrońco uciśnionych stojący na straży sprawiedliwości :D A to że mam RoboCopa w avatarze jeszcze o niczym nie świadczy, choć tutaj akurat ty żadnego nie masz.

ocenił(a) film na 7
Rinzler

"Nie wiem czy się śmiać czy płakać na wieść o twoim guście." - taki ton wypowiedzi ma charakter obraźliwy.

ocenił(a) film na 6
Xerox1991

Podaj mnie do sądu w takim razie że cie publicznie zniesławiam :)

ocenił(a) film na 2
Xerox1991

"Rzeczywiście, jak ktoś daje wyższą ocenę od Ciebie to trzeba go obrażać."

Nie ale... ocena 7 to jakby "dobry film". A to nie był dobry film.

ocenił(a) film na 7
shamar

To czy film jest dobry jest kwestią subiektywną i różni ludzi różnie będą go oceniać. Moja mama lubi filmy, które ja uważam za beznadziejne, czy to znaczy że moja mama lub ja jesteśmy w błędzie?

ocenił(a) film na 2
Xerox1991

To była 3cia część. Czyli wcześniej były 2. Czyli... ocenić można dosyć obiektywnie.

ocenił(a) film na 7
shamar

Znowuż, ja oceniam lepiej 3 część niż dwie pierwsze (które były dobre :) )

ocenił(a) film na 6
shamar

Jeśli oczywiście ktoś rozumie że w kinematografii zazwyczaj kolejne sequele są gorsze od pierwowzoru, ale on tego nie rozumie...

użytkownik usunięty
mAster_Z

Do 1 czesci wracalem kilkanascie razy. Do 2 czesci wracalem kilkanascie razy. Do 3 czesci wrocilem raz. Tylko ze wzgledu na ninje.
Ale o gustach sie nie dyskutuje. Szanuje twoj wybor.

ocenił(a) film na 2

"Ale o gustach sie nie dyskutuje."

Musisz powtarzać ten wyświechtany kretynizm? Jak to o gustach sie nie dyskutuje? A czym są własnie dyskusje o filmach?

użytkownik usunięty
shamar

O filmach mozna dyskutowac normalnie i profesjonalnie wedlug pewnych zasad. Oceniajac rozne aspekty filmu. Przede wszystkim robiac to na spokojnie. Tego na filmwebie w duzym procencie nie uswiadczymy. Poza tym. Gusta gusciki. Jednemu podoba sie film X, ktory dla drugiego jest totalnie beznadziejny. No i zaczynaja sie przerzucac. Przykladem niech bedzie robocop 2014. Dla mnie sredni i bez polotu. poniewaz chowalem sie na robo 1 2 . i nic mnie nei przekona gdyz mam taki gust. tak samo lubie lody orzechowe a waniliowych juz nie tkne.

ocenił(a) film na 2

No to przecie potwierdziłeś me słowa- dyskusja o filmach to też dyskusja o gustach.

użytkownik usunięty
shamar

zalozylem ze chcesz wyodrebnic te dwie sprawy. ;] dyskusje o gustach i profesjonalna dyskusje o kinematograficznych walorach. hehe.

ocenił(a) film na 2

Nie da się ;)

Bo np. ja będę uważał CGI King Konga za sztucznego, Ty za jedno z największych osiągnięć efektów specjalnych.

ocenił(a) film na 3
mAster_Z

To byłeś mało wymagającym widzem nawet jako dziecko. Mnie w dzieciństwie 3-ka najmniej się podobała, od razu poznałem, że to chłam.

użytkownik usunięty
mAster_Z

Film ma klimat, może nie trzeba było uśmiercać tej policjantki i trochę bardziej odrobinę mocny ten film zrobić, a byłoby szansa na czwartą część wtedy.

ocenił(a) film na 7

Ludzie są w stanie dać najwyższe noty ze względu na nostalgię.

ocenił(a) film na 7

Obejrzałem ostatnio i jest lepszy niż 2 cześć fabułę ma dużo sensowniejszą, nie odczułem zmiany głównego aktora, pewnie tej aktorce już się nie chciało grać w Robocopach dlatego ją uśmiercili. Film był w sam raz.

mAster_Z

to, że podobała ci się jak byłeś dzieckiem to nic dziwnego bo ten film jest dziecinny :P super wrażenie robiła na mnie scena jak Robocop fruwa i strzela rakietą, ho ho :D gadaliśmy o tej scenie z kilkoma kolegami. Ale to mieliśmy te 7-9 lat.

Gniję natomiast z ludzi którzy piszą, że już w tym wieku mieli wyrobiony gust i już wtedy natychmiast wyłapali, że to kicz. Cóż mogę powiedzieć... ja się nie muszę wstydzić tego, że jako dziecko miałem dziecinny gust. Wolę się dowartościować na inne sposoby.

ocenił(a) film na 6
mAster_Z

również oglądałem go jako 10-latek w połowie lat 90 i obok części pierwszej, to trójka podobała mi się najbardziej, po prostu dostosowana do wieku była. Razem z serialami na Polsacie się oglądało :) Po latach jednak źle się to zestarzało i tylko sentyment i nostalgia nie pozwalają mi tego filmu zmieszać z błotem. Powinien być jakiś remake tej części, bo pomysły były b.dobre, ale z wykonaniem już gorzej jak się tak po latach ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones