PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 355
ocen
6,9 10 1 59355
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Kto woli "starego" RoboCopa? ja tak

ocenił(a) film na 8
major_xx

Pierwsza część najlepsza ze wszystkich, ma niepowtarzalny klimat i zapada w pamięć.

alfabecik123

Popieram!!!!

ocenił(a) film na 8
alfabecik123

Sama prawda!

ocenił(a) film na 8
major_xx

Ja wolę, mimo, że nowego nie widziałem, ale nawet nie zamierzam bo pewnie dno jak każdy remake.

ocenił(a) film na 9
sss_111

Właśnie obejrzałem nowego "Robocopa" i żałuję, że straciłem na to gówno czas.

ocenił(a) film na 8
Pinto

No i właśnie dlatego nawet się za, to nie zabieram;)

sss_111

To tak jak ja swiety film z lat 80 ciekawa fabula szczegolnie poczatek do tego kilka znanych twarzy np.Ray Wise,Kurtwood Smith ,Miguel Ferrer, Ronny Cox a scena morderstwa Murphego bardzo przykra .

ocenił(a) film na 8
sss_111

Niestety masz rację! Mogłem zrobić podobnie

ocenił(a) film na 8
sss_111

Oba filmy mają swoje plusy i minusy. Tu jest zdecydowanie bardziej krwawo, ale brakowało mi spotkania Alexa z rodziną po tym jak zrobili z niego robota. Choć w nowym filmie dzieciak grał beznadziejnie.

ocenił(a) film na 6
major_xx

Film, mimo prawie 30 lat na karku, praktycznie nic sie nie zestarzał wizualnie. Nawet jak puścili na TVN Fabuła (w niby HD), jedynie robot źle wygląda ale tak to lepszy niż remake

ocenił(a) film na 8
Adamo

Miło przeczytać logiczny wpis! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
major_xx

Wolę zdecydowanie ten film z 1987 roku. Ma swój klimat, a i Murphy gra świetnie, najlepiej z całej stawki.

ocenił(a) film na 8
Peter2013

To mamy baaaardzo podobnie! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
major_xx

Popieram. Stary zajebioza, nowy gniot.
A Nancy Allen brałby jak rolnik dopłaty unijne. W filmie wygląda na 19, a laska miała wtedy 37... nieźle.

ocenił(a) film na 8
whitlow

Dokładnie!!!

ocenił(a) film na 9
major_xx

https://www.filmweb.pl/film/RoboCop-1987-1460/photos/318103 Kobieta w tle wygląda Panom na 19stkę? Nieźle

ocenił(a) film na 9
major_xx

Popieram - dla mnie to jedyny słuszny "Robocop". Ten nowy jakoś do mnie nie przemawia.

ocenił(a) film na 8
Christof20

To mamy tak samo! Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
major_xx

Chyba wszyscy.

ocenił(a) film na 8

Pzdr:)

ocenił(a) film na 10
major_xx

Popieram !!!!!
Oryginał bije ten remake na głowę, klimat, muzyka (uwielbiam główny motyw), genialna gra Petera Wellera.
Jest on i pozostanie jedynym prawdziwym Robocopem, jego sposób poruszania się jako robota jest nie do podrobienia.
Sceny w których Murphy idzie, jest jak czołg na dwóch nogach, i jeszcze ten charakterystyczny ciężki odgłos kroków.
Dodatkowo ta mieszanka brutalności i satyry,
Dziś już takich filmów niestety nie robią.

ocenił(a) film na 6
DN38416

Już z tą genialną grą Wellera nie przesadzajmy, co?

ocenił(a) film na 10
RAC_79

Może genialna to za mocne słowo, ale trzeba przyznać że chłop napracował się przy tej roli. Sam fakt pakowania go przez wiele godzin w kostium w którym ledwo mógł się ruszać. Moim skromnym zdaniem, cyborg w jego wykonaniu jest przekonywujący.

ocenił(a) film na 6
DN38416

Z tym się zgodzę, oczywiście.

ocenił(a) film na 6
major_xx

Prawidłowo.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Pozdro:)

ocenił(a) film na 10
major_xx

Nie ma wogóle porownania ... oczywiście na rzecz oryginału z lat 80 tych. Genialnie odmalowany świat, mocne krwawe dobrze dopracowane sceny, wtedy gdy są potrzebne. Ed 209 wygląda jak żywy. Film z klimatem i z duchem.

To tak jakbyś chciał porównać Pamięć Absolutną z lat 90 do tej z 2011 z Fafafaafafaafafafarelem. Perfmumeria i szambo.

ocenił(a) film na 8
Dormant

Wiadomo. Tamte filmy miały nieosiągalny dziś klimat

ocenił(a) film na 10
major_xx

Cenię obydwa na tym samym poziomie.

użytkownik usunięty
major_xx

Jedyny i prawdziwy. Remake z 2014 roku to była jakaś porażka, której nie dało się oglądać (mimo niezłej obsady)

ocenił(a) film na 8

Nic dodać, nic ująć, pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
major_xx

Milo mi :) Ja na szczescie wiedzialam od poczatku ze ten nowy Robocop bedzie do dup... Jak juz sie okazalo ze ma kategorie od 12 lat - gdzie brutalnosc, mrok i krew jak w oryginale?? No i wyszla klapa finansowa :)

major_xx

Stary ma świetny klimat. Lubiłem ten film za dzieciaka, ale po latach zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie. Na tym nowym Robocopie zasnąłem, i nigdy nie obejrzałem do końca.

ocenił(a) film na 8
cptmac10

Trafiłeś w punkt pod każdym względem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones