PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482808}
6,1 69 911
ocen
6,1 10 1 69911
5,9 15
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Czy tylko ja dostrzegam lekko sarkastyczny przekaz jaki niesie ze sobą ten film,zwłaszcza sama końcówka? :)

ocenił(a) film na 8
Radiw84

Mi film się bardzo podobał. Nie wiem czemu ludzie tak go jadą, dla mnie był świetny, efekty super a sama produkcja wg mnie nie niszczy starego RoboCop'a :)

arekop100

Mi też się spodobał,bardzo fajny remake.Moje pytanie było co prawda trochę innej natury,ale dziękuję za komentarz :)

ocenił(a) film na 5
Radiw84

jaki przekaz --opisz?

ocenił(a) film na 3
mariusz2008

NWO czyli New World Order - Nowy Porządek Świata ew. Rząd Światowy. Siedzą w nim Żydzi, Masoni, Iluminaci, Kosmici, Amisze, Scjentolodzy, Zamachowcy od Brzozy i Sztucznej Mgły, Twoja Stara, Moja Stara, Jego Stara i Stara Starej Jego Starej też.

Rząd ten zajmuje się wszystkim i niczym jednocześnie - wkłada codziennie swojego chudziutkiego, wątłego WOW! w Twoją du*** że nawet tego nie czujesz ale sam fakt się liczy więc jest to EPIC WIN i hasztag - zwycięstwo.

A tak na poważnie (duuuh) to jest to teoria nolifeów bojących się że internet opanuje ich życia (jakby do tej pory doszczętnie tego nie zrobił ;]) w której ludzkość zostaje zniewolona przez globalny element terroru - według "wizji" zwolenników NWO świat zmieni się w łagry którymi będą rządzić ci, których wymieniłem powyżej.

I tak to w skrócie wygląda :) Mam nadzieję, że pomogłem :)

Uszanowanko!

Einshaew

dziękuję Pieseł

ocenił(a) film na 3
mrau_cyska

Prezydent Pieseu :) Sprawdź mój profil na filmwebeu! :]

Einshaew

bardzo dobry gust, samo dobro, zwłaszcza Labirynt. uszanowanko Pieseu

Einshaew

Zabawny z ciebie leming.Czy na co dzień żyjesz z robienia z siebie idioty? Bo wychodzi ci to naprawdę świetnie,widać iż masz w tym niemałą wprawę :)

ocenił(a) film na 3
Radiw84

Ale czyż nie jest prawdą to, co napisałem o NWO? Że jest to wiara w "tych, tamtych, owych" którzy "wszytko widzo, wszystko wiedzo, wszystko robio!!"? Znam paru oszołomów, którzy wierzą w ww. teorię i muszę przyznać, że prezentują wyjątkowo niski poziom intelektualny i społeczny :] Tak to już jest, że im większe braki wykształceniu i obyciu w świecie, to tym większa skłonność do wiary w istnienie "tamtych" którzy odpowiadają za nasze życiowe porażki.

Einshaew

Braki w wykształceniu i obyciu w świecie to właśnie wyśmiewanie czyichś teorii i poglądów,a nie posiadanie ich.Takie zachowanie jest typowe dla zwykłego idioty ( w j.angielskim funkcjonuje całkiem trafne określenie: "close minded people").Oczekujesz tolerancji wobec swoich zachowań i poglądów,a naśmiewasz się z czyichś - popisałeś się swoją "yntelygencją".Tą dysputę uważam za zakończoną,nie dyskutuję z idiotami.

ocenił(a) film na 3
Radiw84

Ciekawie rozpoczynasz "dysputę" wyzywając drugą stronę od lemingów :] A moim skromnym zdaniem określenie "close mided people" bardziej pasuje do lemingów wierzących w NWO - zawsze to łatwiej wierzyć, że ktoś panuje nad naszym życiem, niż wziąć się w garść i samemu zacząć sprawować nad nim kontrolę :]

I skąd to "oczekiwanie tolerancji"? Spytałem tylko, czy mój opis NWO pokrywa się z ogólnym założeniem :) Ktoś tutaj lubi nadinterpretować fakty - Macierewicz byłby dumny :)

Czy czytając tę wiadomość słyszałeś strzały? Widziałeś sztuczną mgłę? Albo brzozę, która była patykiem?

WOW?

ocenił(a) film na 8
Einshaew

Naprawdę musisz porównywać ludzi, co starają się rozgryźć świat władzy do katotalibanu ze Smoleńska? jest mnóstwo teorii spiskowych, lepszych i gorszych, mniej i bardziej prawdopodobnych. Nie wrzucaj proszę wszystkich do jednego wora.

Mnie nie interesują teorie, interesuje mnie realne życie. Nie jestem nolife i nie boje się internetu. Wiesz kto się boi internetu? Ludzie co się boja opinii innych (ci się boja fejsa, bo mają tam profil i bardzo nim żyją dbając o odpowiedni poziom lansu) i technologiczne nooby, co myślą że przez byle smartfon z androidem stracą wszystkie pieniądze.

Ja fejsa nie posiadam, a dobry i dobrze skonfiurowany smart krzywdy mi nie zrobi. Więc internetu się nie boję. Nie łykam też teorii o brzozach, księżycu, czy WTC. Nie uważam że władza jest jedyna scentralizowana i wszechmocna.

Ale na pewno istnieje dyktat korporacji, żądza zysku i kumulacja kapitału. W normalnych mainstreamowych mediach pojawiają się informacje, że większość koncernów świata, tych najpopularniejszych, jest skupiona w pięciu funduszach. PIĘCIU. ktoś fizyczny z imienia i nazwiska za nimi stoi. Ktoś wysyłał lobbystów do rzadu Francji by kupował 80 milionów szczepionek przeciwko grypie. Sprzedajnego ministra zwolnili. I co z tego, jest ustawiony do końca życia.

Władzę można kupić, chyba się zgodzisz z tym stwierdzeniem. Więc władza jest kupowana. Więc, de facto, nie rządzą nami politycy, tylko bogacze. Wywód jest prosty i logiczny. Cwaniaczki od nocnych rajdów przez miasto i nocnych klubów są nie do ruszenia, wystarczy że mają "plecy" w lokalnej władzy, bogaczach, no a przede wszystkich prawnikach. Co, może powiesz że nie ma równych i równiejszych?

No to wyobraź sobie ludzi, tę setkę może tysiąc dekadentów, co są bogaci nie jak Elon Musk od paru lat, i któremu się CHCE, tylko od stuleci, bogate rody co mają i miały wszystko, którym się udało przetrwać wojny bo umiejętnie się rozlokowali po stabilnych krajach a przede wszystkim w Szwajcarii i USA.

a jak wyglądały walki o władzę w renesansowej Europie? Rodzinę Borgiów oglądałeś? zresztą historyków popytaj, jak nie wierzysz.

myślisz że dziś nie ma takich intryg, tylko w globalnej skali? zastanów się, zamiast ośmieszać wszystko i wrzucać do jednego wora z oszołomami.

bo póki co to zachowujesz się jak człowiek, który krzyczy "nie ma dopingu w sporcie! nie ma dopingu w szachach, w gimnastyce artystycznej, w łucznictwie, w kolarstwie i w podnoszeniu ciężarów"

prawda, że śmieszne?

ocenił(a) film na 3
antykonformista

Na pewno nie jesteś nerdem :)?

ocenił(a) film na 8
Einshaew

ha ha. nie, nie jestem. sokoli wzrok, udany wieloletni związek i kompletny brak społecznej nieśmiałości. to raczej nie jest definicja nerda. po prostu, obserwuję rzeczywistość na tyle na ile to może robić jeden człowiek + garstka znajomych. nie jestem ani nerdem, ani geekiem, na takich jak ja potrzeba osobnej kategorii. a że nas za mało, więc ta nie powstanie.

swoją drogą liczyłem na bardziej rzeczową dyskusję, niż nt mojej nerdow(at)ości... ;p

ocenił(a) film na 3
antykonformista

Każdy ma demony, z którymi musi się zmagać :)

Ja na ten przykład, mimo tego że nazywam się Einshaew to na FW jestem znany jako Prezydent Pieseu.

To wielka odpowiedzialność być władcą wszystkich internetów.

Einshaew

niczego nie wiesz i nie rozumiesz, a wydaje ci sie ze wiesz, współczuję, biedaku (:
trzeba wystrzegac sie takch glupcow jak ty, strata czasu.

ocenił(a) film na 3
brzask_8

jakoś nie żałuję, że nie posiadam takiej "wiedzy" o świecie jak ty, naprawdę :)

użytkownik usunięty
Einshaew

Mięsny Jeż i Henryk Hunko też w nim siedzą.

ocenił(a) film na 3

Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhooooooooooooooooooooo !!!! :]

Radiw84

trochę tak

ocenił(a) film na 7
Radiw84

ładna parodia na temat Stanów i ich 'manii bezpieczeństwa' (po 11 września), a kończy się jak zwykle tym samym - kasą.

ocenił(a) film na 6
Radiw84

Ci, którzy mają umysł otwarty, dostrzegają. Nie przejmuj się pyskatym niedźwiadkiem, te typy już tak mają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones