PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482808}
6,1 69 935
ocen
6,1 10 1 69935
5,9 16
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Ten film rozwalil mi cale mlode lata:| ja sie pytam gdzie tamten robocop? pamietam jak pierwszy
raz ogladalam stara wersje filmu i rodzoce kazali mi zaslaniac oczy w brutalniejszych scenach gdzie
to wszystko sie tu podzialo?? Kurde no czy wszystkie filmy musza byc dla 12 latkow. Dlaczego zrobili
to z robocopem nie skumam juz tego chyba nigdy. jezeli chodzi o sam film to jakbym miala ocenic
go tylko na podstawie moich emocji to bylaby 1!! uwazam ze powinni na nowo krecic o odswiezac
stare filmy bo dzieki temu mozna trafic na wiele super filmow. najnizszej oceny nie dam temu
filmowi z prostych rzeczy efekty super nie robili nic na sile nie probowali z tego filmu zrobic s- fi i
chwala im za to. Obsada bardzo dobra swietnie dobrali aktora do roli Alexa super. Fajnie ze
pokazali jak to "od kuchni" wyglada ,wyjasniali pokolei caly proces jego powstania tylko troche
przydlugo jak dla mnie. Srodek filmu przemilcze dla mnie nieporozumienie zeby pozniej zobaczyc
ostatnie 25 min filmu za ktore z beznajdziejnego filmu wyrasta naprawde dobry film szkoda tylko ze
dla mlodszego grona widzcow. Dodam jeszcze jedno super ze nie zrobili dokladnej kopii
pierwowzoru bo film duzo zyskal niby ta sama historia a jakby inna. I zas ponarzekam no ale kurde
wybuch auta..( sorki za literowki ale jestem tyle co po seansie i to tylko emocje+tekst na tel:-))

nina2001

Life is brutal,and full of zasadzkas :(

nina2001

Jak tesknisz za pierwowzorem, to obejrzyj go sobie jeszcze raz i jeszcze, i jeszcze. Co to za sens robic w kolko takie same filmy ? Jak to mowią: "Trzeba probowac nowych rzeczy".

brzask_8

ale ja zawsze podkreślam i jestem za tym żeby odgrzewali tak zwane stare kotlety bo czasem to fajnie wychodzi tylko że teraz wytwórnie reżyserzy itd itp robią filmy najczęściej pod 12 latków jak nie niżej tak jak ten i o tym zdanie nie zmienię a szkoda bo kilka mocniejszych scen dobrze temu filmowi by zrobiła...

ocenił(a) film na 5
nina2001

Wybacz, nie przeczytałem całego Twojego wpisu, widząc, że dałeś 7 temu filmowi, a piszesz, że to nie to samo co kiedyś to ja tu czegoś nie rozumiem.

Dałem 5 i to jest naprawdę max.
Ten film nie ma totalnie klimatu. Wszystko jest nastawione tylko na efekty wizualne, choć i tutaj miałbym wiele zastrzeżeń.
Ten robocop, totalnie bez wyrazu, żadnej specyfiki, zero przekonania.
Cholernie dało się odczuwać brak muzyki z dawnego Robocop'a.

Dla mnie ten film, mógłby się nazywać całkiem inaczej, bo z dawnym robocopem nie ma nic wspólnego. Mam nadzieję, że nie myślą kręcić drugiej części i zostawią to w spokoju.

forzamilan1

:) to jest tak jeżeli mam porównywać te dwa filmy do siebie to oczywiście nie ten sam RoboCop i ten wypada o wiele gorzej ale (jak zawsze) starałam sie to oddzielić i w miare zjadliwie to było jak napisałam na poczatku ostatnie 25 min filmu bardzo mi sie podobało dlatego ocena urosła do dobrej (półówek itd nie można dawać) aktor mi nie przeszkadzał powiedzmy zagrał obiecująco pisałam też ze nie zrobili z tego filmu sieczki jeżeli chodzi o efekty wiec tu też troszke rośnie moja ocena. jest mi ciężo wytłumaczyć inaczej moja ocene ale to są moje odczucia a że krytykiem filmowym nie jestem więc za drobne rzeczy moge podnieć ocene:)

nina2001

Racja, tamte filmy robiły wrażenie i nadal robią więc te nowe próby nijak się mają do pierwowzoru.

ocenił(a) film na 5
black_monday

przynajmniej nowy Robocop jest dużo lepszy niż nowy Sędzia Dredd ;-)

ocenił(a) film na 8
fagot89

nowy Dredd był lepszy niż ten stary ze Stallone(Dredd nigdy nie zdjął swojego kasku) więc był najlepszym dreddem

ocenił(a) film na 4
nina2001

W tym filmie ani sekundy nie było dobrego filmu.Pierwowzór to arcydzieło w porównaniu do tego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones