PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593114}

Robokalipsa

Robopocalypse
6,9 16
ocen
6,9 10 1 16
Robokalipsa
powrót do forum filmu Robokalipsa

Potwornie zmarnowany potencjał. Nie jest to tragedia, ale żeby robić wiele hałasu o nic...

BigDadddy

zgadzam się, dla mnie książka 5/10, ale może po prostu ktoś źle zaadaptował scenariusz.

BigDadddy

dokładnie, przeciętna książka.

BigDadddy

Myślałem, że tylko ja tak kiepsko oceniam tą książke, ale widzę, że większość myśli podobnie. Jest strasznie drętwo napisana, zbyt dużo wątków przez co liczni bohaterowie są strasznie płascy, a sam pomysł nie jest jakiś nowy choć przyznam prezentuje nowe podejście do tematu sztucznej inteligencji. ocena 5/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BigDadddy

Chyba pomyliłem strony. To jest Bookweb? Muszę się dobrze wyspać bo mieszają mi się światy.

użytkownik usunięty
Hurokan

Też mnie to wkurza, jest napisane FILMWEB a zajmują się też grami, niech zmienią na filgryweb.pl............................

użytkownik usunięty
BigDadddy

co to BOOKWEB?

Spokojnie, bez nerwów. Film na podstawie książki, filmu nie ma, można pogadać o książce.

Nie wiem, co lubi czytać autor wątku, ale mi się książka bardzo podobała, przeczytałem jednym tchem. Dla mnie 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones