PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628396}

Robot i Frank

Robot & Frank
6,5 7 645
ocen
6,5 10 1 7645
7,0 3
oceny krytyków
Robot i Frank
powrót do forum filmu Robot i Frank

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Frank Langella emeryt włamywacz.... żenada ! A ogólnie co do filmu to dziecinada ....

ocenił(a) film na 6
con_desiros

oj tam oj tam moze i dziecinada, ale czasem i takie trzeba ;-))) Mnie sie nawet spodobal ;-))

con_desiros

Nie spodobał się? może dlatego że nie jest to tak naprawdę film Sci-Fi, ani o robocie, ani o kradzieżach tylko o pamięci a raczej o jej powolnej utracie oraz o stawaniu sie "przestarzałym".
Było parę scen które to dobitnie podkreślały.

ocenił(a) film na 7
Axis

con_desiros - cel zostal osiagniety - obejrzales (zaplaciles) reszta sie nie liczy, a zapomnialem jeszcze jeden cel jest wazny (zebys musial zaplacic jak chcesz ogladac bo po twojej opini wnioskuje ze sobie wziales zamiast kupic ale hamerykanie juz tworza podwaliny pod system gdzie bedizesz gorzej traktowany od pedofila za wziecie i nie zaplacenie filmu)

Sansui

Był taki odcinek South Parku o "braniu i nie płaceniu", ale to już inna historia.
Niech sobie małolaty wyrażają swoje jakże głębokie przemyślenia, na zdrowie.

ocenił(a) film na 6
Sansui

Facet nie lubi filmu wiec trzeba go ukamieniowac za domniemane zlodziejstwo. POLSKA.

ocenił(a) film na 7
Nashael

e atm ukamieniowac, z trollikami nie pogadasz w powaznej dyskusji wiec trzeba mu bledy powytykac jak i sprobowac rozwiazac jego wewnetrzny problem ktory kaze trollowac, dobrze ze 1 punkta nie dal bo przecietny troll na filmwebie daje 1 punkt i "standardowy komentarz"

ocenił(a) film na 7
Nashael

a z tym domniemanym zlodziejstwem, powiem tak znam sie na rzeczy i wystarczy mi na 2 minuty zajrzec na profil zeby poznac prawde ( w tym przypadku przyjmijmy ze to jest domniemane ze bierze i nie kupuje - chociaz dla mnie na 100% to jest nie domniemane a dlaczego? daty zdradzaja wszystko - wystarczy wejsc na stronki z premierami legal/nielegal pl/world i porownac i wszystkie odpowiedzi uzyskamy

ocenił(a) film na 6
Sansui

IP nie sprawdzisz niestety ;)

ocenił(a) film na 6
Nashael

No ale przeczucie masz dobre, kazdego tak sprawdzasz? Hmm, a jak nazwiesz oglądanie przez okno sąsiada bez pozwolenia?

Sansui

jak tak lubisz inwigilowac i bawic sie w donosiciela to juz twoj problem, ale ludzie ci z tego powodu nie beda kochac.

ocenił(a) film na 7
Sansui

Jak trafisz na kogoś złośliwego z takim oskarżeniem to się możesz przejechać. Pobieranie filmów jest wg polskiego prawa legalne.

A teraz zacytuję ci pewien fragment:
"Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego."

Wygląda na to, że jesteś bardziej na bakier z prawem niż on. :)

ocenił(a) film na 5
Axis

Ja bym ten film podpiął pod obyczajówkę po prostu.Jak dla mnie trochę zmarnowany potencjał bo można było z tego scenariusza skleić coś naprawdę dobrego a tak wyszedł tylko średniak.

ocenił(a) film na 7
GrimReaper76

empol
- spoko temat pobierania tez znam, to byla tylko odpowiedz na komentarz " trzeba go ukamieniowac za domniemane zlodziejstwo. POLSKA." nic wiecej - dlatego opisalem dlaczego nie domniemane, ja nic nie donosze a nawet jest przeciw obecnym prawom autorskim ktore sa szkodliwe dla rozrywki cyfrowej to tylko odpowiedz na komentarz

ocenił(a) film na 6
Sansui

Po co komentować, skoro nie mozesz dowieźć że masz racje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones