PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441997}

Rock'N'Rolla

RocknRolla
7,3 66 546
ocen
7,3 10 1 66546
6,9 20
ocen krytyków
Rock'N'Rolla
powrót do forum filmu Rock'N'Rolla

Nie ma tego w zadnej scenie. Tak mi sie zdaje.

agentc

Nie ma tego w filmie. Zawsze jest pokazana tylko rama obrazu. Chyba, że coś przeoczyłam.

agentc

Nic nie przegapiłeś. Nie ma nigdzie pokazane co znajduje się na obrazie. Może reżyser uznał, że w zasadzie to nieistotne? A może po to, by powstawały takie tematy? ;)
Ja myślę, że to nie ma znaczenia co tam jest. To po prostu "lucky painting" i tyle.

macius_4

To tak jak z tajemniczą walizka dla Marcellusa w 'Pulp Fiction'. Wiesz co w niej było bo ja za cholere nie :)

ocenił(a) film na 10
Szakal1611

Dobre porównanie, nie wiem co było w walizce.

ocenił(a) film na 9
agentc

Właśnie i sądzę, że Ritchie z tym obrazem wzorował się na walizce z Pulp Fiction (ludzie do tej pory głowią się co w niej było - podobno dusza Wallace'a).

ocenił(a) film na 9
Ludo

tez myslalem ze pokaza na koncu ale moze zamysł byl taki by zrobic to dopiero w kontynuacji

obstawiam ze to bedzie cos absurdalnego ;]

ocenił(a) film na 6
baryl111

ja mysle, ze nigdy nie powinien pokazywac co jest na tym obrazie
nigdy nie powinien podac nazwiska malarza - nawet jesli mialoby byc fikcyjne - ani tytulu obrazu
to ma byc niewiadoma, to ma byc symbol, to ma byc cos, co kazdy postrzega indywidualnie
im mniej szczegolow wiadomo na temat obrazu, tym blizszy jest on widzowi, bo podstawi sobie swoja wlasna wizje i bedzie czul, ze ten obraz to jest naprawde cos waznego, cos co przyciaga, czemu nie mozna sie oprzec... to ma byc koncepcja widza - nie rezysera

ocenił(a) film na 8
rafkulak

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%, niech każdy z nas wyobrazi sobie swój własny szczęśliwy obraz. Film naprawde fajny

ocenił(a) film na 9
Max504

o ile można sobie wyobrazić obraz, to jednak pojęcia nie mam do czego służyły 3 muszelki z "Człowieka Demolki" xD

ocenił(a) film na 8
rafkulak

tak, każdy powinien mieć swój "szczęśliwy obraz". to tylko dla wyobraźni, każdy może mieć inny

ocenił(a) film na 6
Szakal1611

Bardzo słuszne spostrzeżenie. Choć magiczny przedmiot u Ritchie'go ma bardziej rozbudowaną rolę. Kolejna tajemnica utrzymująca zainteresowanie widza. Swoją drogą, znacie inne filmy, w której swoiste "motywy sokoła" zostały wykorzystane?

ocenił(a) film na 6
piotr_akanowicz

oprocz Pulp Fiction byla jeszcze walizka w Ronin... nie wiem czy mozna tez tutaj zaliczyc obsesje glownego bohatera "teorii spisku" na punkcie ksiazki "buszujacy w zbozu". Pomozcie z innymi, bo wiecej mi do glowy nie przychodzi ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones