PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441997}

Rock'N'Rolla

RocknRolla
7,3 66 546
ocen
7,3 10 1 66546
6,9 20
ocen krytyków
Rock'N'Rolla
powrót do forum filmu Rock'N'Rolla

Kino lekkie, ale jakże przyjemne:) Inteligentny i błyskotliwy film z mnóstwem ciekawych smaczków.
No i najlepsza, jak dla mnie, scena erotyczna w historii kina:) Najlepsza z najlepszych:)

Agenor

Jaka scena erotyczna? Najlepsza? Chyba najkrótsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak dla mnie dno i wodorosty!!! Widziałam lepsze niż ta pięcio sekundowa przyjemność!!!
Swoją drogą nie wiedziałem że Gerry jest aż tak szybki!!!

ocenił(a) film na 9
phoebe61

Nie chodzi o to by pokazać kawałek pupy i pół cycka by scena była dobra :) Owa scena idealnie pasuje do filmu, a mina Gerarda po orgazmie top1.

Agenor

SPOILER kino jakie? skad Ty zes zerznal ten ustep?! masakra! polaczenie porachunkow z przekretem ale po co?! te same postacie tyle ze inni aktorzy(nudy - kilku czarnych jakis bialas i jeden wyrazny podstarzaly gangsta co to sie nie opier...... w interesach). to juz bylo! akca 2 moze nawet 3razy szybsza - ja w stracilem kilka razy watek. podstawowe pytanie po kiego Abramowicz pozycza kolesiowi ten obraz?! nie ma to dla mnie sensu. jednym slowem kibel! nudy do entej potegi. kwestia gustu

ocenił(a) film na 8
siedem_siedem

Jasne, że elementy się powtarzają. Ale, hm, znajdź mi film, w którym jest wątek zupełnie oryginalny.

Nie jestem krytykiem filmowym, ale po obejrzeniu całej góry filmów, w tym o podobnej tematyce, stwierdzam, że 'RockNRolla' jest perełką:) To moje prywatne zdanie. W tym wypadku miks standardowych motywów dał niesamowitą mieszankę. Słowo, które ciągle ciśnie mi się na usta to 'błyskotliwy'.

A co do sceny erotycznej: kurna, ileż można oglądać tych namiętnych pocałunków, długich spojrzeń, ew. ostrego seksu i macania? W tym filmie, to była raczej przenośnia, coś a la 'w tym miejscu jest scena erotyczna' i akcja toczy się dalej:) Genialnie to wpasowane i przyjemne w odbiorze, bo dowcipnie i zgrabnie pominięty został moment, który do kin przyciąga i zajmuje głównie idiotów, a który w 95% przypadków nic ciekawego do fabuły nie wnosi (ale musi być, no bo jak to, lecą na siebie a nie tego?:P).

Agenor

zgadzam sie,scena erotyczna jak najbardziej zasługuje na uznanie :> , kolejny reżyser który pokazuje że moment seksu w filmie nie zawsze musi być najbardziej oczekiwanym,potrafi go obrócić w coś rozweselającego a nie podniecajacego . Jak dla mnie R'N'R ma w sobie to coś, moze dzieki tym wątkom które oglądam po raz n-ty(murzyni, tajemnica jakiejś rzeczy,porachunki, pole golfowe na którym sie kogoś zabija czy tam bije.. );d , a moze dzieki tej głównej piosence z filmu - Black Strobe - I'm A Man

ogólnie to 8/10

ocenił(a) film na 7
Agenor

Thandie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones