PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9194}

Rocky 5

Rocky V
6,6 49 595
ocen
6,6 10 1 49595
5,4 8
ocen krytyków
Rocky 5
powrót do forum filmu Rocky 5

8,5/10

ocenił(a) film na 9

Świetny film. Wiele tekstów z serii filmów Rocky utkwi mi w pamięci, np. "jeszcze jedna runda" czy "wstawaj suk!@#$%^ Mickey Cię kocha". W tej części Rocky bankrutuje, pojawia się jego przyszły uczeń który niestety nie odwzajemnia ciężkiej pracy i poświęcenia jaką wkłada Balboa w jego rozwój, a daje się omamić szmatławcom. Jego pośpiech, łapczywość i brak klasy doprowadziła do tego że jest zmuszony walczyć ze swoim mistrzem na ulicy. Bardzo podoba mi się ten moment, ponieważ ta bójka pokazuje Tommy-emu gdzie raki zimują i jest to w pewnym sensie "kara za grzechy". Bez dwóch zdań udowadnia to kto jest prawdziwym mistrzem. Ciesze się, że skończyło się to tak a nie inaczej. Nie wiem tylko w jakich okolicznościach film jest dedykowany Jane Oliver. 8,5/10.

ocenił(a) film na 6
alfabecik123

Te słowa doskonale opisują ten film. Postawienie na warstwę dramatyczną oraz powrót reżysera pierwszej części wyszły tej części na dobre. Obraz jest co prawda gorszy od fenomenalnych części: trzeciej i czwartej lecz nadal prezentuje wysoki poziom i to za co tę serię kochamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones