PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9194}

Rocky 5

Rocky V
6,6 49 595
ocen
6,6 10 1 49595
5,4 8
ocen krytyków
Rocky 5
powrót do forum filmu Rocky 5

Beznadziejny

użytkownik usunięty

Jestem fanem serii Rocky i generalnie lubię Stallone, ale ta część to nieporozumienie. Pomysł nienajgorszy, fabuła dobra, ale wykonanie kiepskie. Stallone gra jakby parodiował sam siebie. Mówi jakby miał kluski w ustach i gestykuluje przy tym jakby swoje słowa przekładał od razu na migowy. Kulminacyjna scena (walka między Rockym a Tommym na ulicy) to jakaś kpina, choć niewątpliwym jej plusem jej świetnie zrobiona wizja Rockyego.
Co ciekawe ten film kręcił człowiek, który wyreżyserował pierwszą część przygód Rockyego. Nie spodziewałem się takiej klęski. Film TYLKO dla fanów serii.

ocenił(a) film na 10

Dlaczego nieporozumienie [?] Nie wiem jak innym ale mi ta część się podobała (jak wszystkie ) moim zdaniem Stallon dobrze zagrał ... scena z walką na ulicy była jedną z najlepszych w tym filmie ... niewspominając o wizji bo ona była cudowna, kiedy nie poddał się i walczył do końca to było naprawde piękne . Ogólnie ta część mi się podoba, fabuła bardzo dobra i aktorzy świetni ... moja ocena to 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones