PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9194}

Rocky 5

Rocky V
6,6 49 595
ocen
6,6 10 1 49595
5,4 8
ocen krytyków
Rocky 5
powrót do forum filmu Rocky 5

Ci co czepiają się piątej części to ci którzy nie do końca szanują ten film a chodzi im tylko o napierdalanki które były mega w częściach 2,3,4.

Rocky to nie tylko film o sporcie i boksie ale to film o życiu, ja wolę sto razy klimat może nudny w 1 i 5 części niż część 3 gdzie Rocky się ucywylizował jak to powiedział Mickey, stał się taką trochę pipką i dopiero Apollo go musial ustawić.

Nie podobało mi sie też to że po wygraniu z Apollem miał tak łatwych rywali, Mickey tłumaczył się że musiał o niego dbać itp, i jak mogli ludzie uważać go za legendę skoro tylko jednego solidnego rywala pokonał w karierze? Trochę to dziwne.

Co do tej części to trochę mnie nurtuje te wspomnienie Mickiego gry Rocky wchodzi do pustej sali. Jest tam wspomnienie przez walką z Apollem nie wiadomo czy przed pierwszą czy rewanżem, i Mickey traktuje tu Rockiego jak syna, daję mu prezent, wszystko fajnie wzruszająco ale kto oglądał część pierwszą wie jak było, a mianowicie Mickey chyba za Rockim nie przepadał dopiero potem, nabijał się z niego, kazał mu kączyć karierę nie pomógł mu jak Rocky był młodszy (z tego co Rocky mówił). A tu nagle traktuje go jak syna przed walką z Apollem, to co w parę miesięcy czy po roku nagle się w nim tak ''zakochał''? Że mówi ''gdyby nie ty to mnie też by tu nie było"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones