PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9194}

Rocky 5

Rocky V
6,6 49 595
ocen
6,6 10 1 49595
5,4 8
ocen krytyków
Rocky 5
powrót do forum filmu Rocky 5

Moja lista układa się tak:

4 , 1 ,2 , 6 , 3 , 5

Zigu21

Pitolenie. Właśnie, że tak:
2, 1, 4, 3 i tu pewnie piątka, choć nie oglądałem. :E

Keyser_Soze z Laba Pozdrawia! :E

ocenił(a) film na 3
Zigu21

hihi- ja się zgadzam co do tego że 4 jest najlepsza ale 3 podwyższyłabym w tym rankingu ;) bo później u mnie są : 3, 1, 2, 6, 5 przy czym wg mnie różnica w poziomie 3 i 1, oraz 2 i 6 nie jest wielka za to o 5 części najlepiej zapomnieć- film byłby być może nienajgorszy gdyby nie ten jego podopieczny Tommy - po prostu niecierpiałam tej postaci a znaczna część filmu kręciła się wokół tego gościa- prawdopodobnie zadaniem tego aktora było wzbudzenie niechęci do tej postaci, ale niestety odbiło się to na filmie i prawdopodobnie jest jedną z przyczyn ogólnej niechęci do tej części- w dodatku w 5 ma się przez znaczną część filmu nawet lekką niechęć do postaci samego Rocky-ego za to jak traktuje syna... na szczęście nakręcono 6 część która uratowała ten film przed beznadziejnym zakończeniem całej serii choć i tak jestem zdania, że film lepiej było zakończyć 4, gdyż była ona najlepszą częścią a 5 zepsuła tylko wrażenie odnośnie Rockyego zaś 6 nie była na tyle rewelacyjna żeby całkiem zatrzeć niesmak po 5 ... (choć jak wspomniałam i tak w jakiś sposób rehabilitowała ten film po wpadce z 5 częścią)

ocenił(a) film na 9
magijka

Mnie się tam wszystkie części podobają i nie ma żadnego rankingu u mnie ;)

ocenił(a) film na 6
frederica

u mnie 1, 4, 2, 3, 6, 5 :P
"piątka" zdecydowanie najgorsza, nie ma tego klimatu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones