PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9194}

Rocky 5

Rocky V
6,6 49 618
ocen
6,6 10 1 49618
5,3 9
ocen krytyków
Rocky 5
powrót do forum filmu Rocky 5

1,2,3,4 były rewelacyjne. Ten był według mnie niepotrzebny.

John_R

A moim zdaniem dobrze że ta część powstała i z niecierpliwością czekam na następną.

ocenił(a) film na 8
wodzu102

Bardzo dobra część, klimat podobny do 1, czuć tu jednak rękę tego samego reżysera. Zauważcie, że 2,3 i 4 powielaly ten sam (choć mistrzowski;p) schemat, myślę że ta część dobrze podsumowuję całą serię, choć oczywiście niedługo doczekamy się 6 jak w przypadku wszystkich wielkich hitów:D

Man_Behind_The_Sun

W pełni się z Tobą zgadzam. Uwielbiam jedynkę i piątkę. Dwójka mogła być. Trójka-słabizna, czwórka-tragedia, "Rocky Balboa"-dno i metr mułu.

pink_power

Chociaż lepiej by było jakby Sylwek uśmiercił Rockiego w tej części-tak jak zamierzał. Byłoby to doskonałe zakończenie. Zamiast tego dostaliśmy kolejną, ckliwą do bólu część.

pink_power

Jedynka to świetny film. Dwójka była beznadziejna, powtórka z rozrywki. 3 i 4 jeszcze ujdą. 5tka niezła, nie jest wtórna i ma coś z ducha jedynki, tak samo ostatnia część. I tak zresztą poza jedynką reszta to odgrzewane kotlety, choć trzeba przyznać, że ogląda sie przyjemnie. Jednakże tylko jedynka daje prawdziwego kopa emocjonalnego. Po tym filmie człowiek zaczyna wierzyć w siebie i podbudowywać sie wewnętrznie.

donZabol

dla mnie rowniez 1,2,3,4 natomiast V nie uznaje zbytnio...

Marilee_chan

tzn 1,2,3,4 byly rewelacyjne

wodzu102

moim zdaniem to jedna z najlepszych!! 2 i 5 moim zdaniem najlepsze!!

ocenił(a) film na 9
georgiana

Ja kiedyś też uważałem że V jest strasznie słaba, ale kiedy obejrzałem przedwczoraj ją w TV przeżywałem ten film jakbym go pierwszy raz oglądał. Ta walka przed barem, miodzio:D

PS 5 lat przerwy z Rocky V i moje zdanie o filmie sie zmieniło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones