PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9196}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
7,3 80 614
ocen
7,3 10 1 80614
7,1 11
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Aktorka wcielając się w postać zapadła mi w pamięć. Nie tylko jest piękną a przez charakteryzację wyszła zabójczo. Ten głos, ruchy i mimika twarzy. Kredowa biel skóry i strój dodały jej uroku. Postać w jej wykonaniu jest/była zmysłowa, pełna wdzięku, delikatności i tajemnicy oraz powabu, a także magnetyzmu. Perfekcja. Teraz, gdy to oglądam, nie dziwię się, że szalał z miłości dla swej "carra mia".

michu1945

K***A! nie mogę edytować.

Bardzo mi się podobały sceny, gdy ktoś mówił coś okropnego a ona na to reagowała słowami: "zazdroszczę" czy "chciała bym".

Za to scena, gdy opowiada dzieciaczkom zakończenie "Jasia i Małgosi" - mistrzostwo. Brak słów.

Daryl Hannah? Z całym szacunkiem dla aktorki, ale jej Morticia była nie do przełknięcia (z trzeciego filmu o Addamsach).

użytkownik usunięty
michu1945

Widziałam kiedyś krótki fragment trzeciej części... Nie da się odzobaczyć.
Słyszałam, że Barry Sonnenfield chciał rzeczywiście nakręcić trzecia część, ale Niestety Raul Julia zmarł...

Zawsze mozan trzecią cześć dokręcić: Wendnesday jako nowa Morticia, Morticia jako nowa Babcia Addams bo Gomez (Raul Julia ) zmarł, Pugsley jako nowy wujek Fester a mąż Morticii jako nowy Gomez z z podwójnym nazwiskiem, np. Novak-Addams.

Addamsowie po latach...

michu1945

Fenomenalnie sie wpasowała w role! Chyba najlepsza z całej rodzinki. A najfajniejsza scena jak Wednesday idzie z nożem w ręce "TO na brata? " i zmienia jej nóż na większy.

michu1945

oj zgadzam się zgadzam, uwielbiam jej kreację, trzeba przyznac, ze ma kobitka talent, bo tą rolę można było i spieprzy***, np tak jak zrobione to było w filmie powrót adamsów czy cos takiego, gdzie grali zupełnie inni aktorzy i tam tamta aktorka, z mocną opalenizną i napompowanymi ustami wyglądała po prostu smiesznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones