PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 531
ocen
6,1 10 1 18531
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Kolejna odsłona kultowego już filmu o rodzinie Adamsów. Tym razem film w pewnością spodoba się też młodszej widowni, a wartości, które ukazują - jak ważna jest jedność w rodzinie - są, były i będą uniwersalne. Warto zabrać dzieciaki do kina.

bear_bet

Byłam ze znajomymi i cieszyliśmy się na ten seans jak dzieciaki! :D Animacja genialna - nie zawieliśmy się :P i ogromny plus za nasz polski dubbing

ocenił(a) film na 10
emilawolska1

dobrze przetłumaczony przede wszsytkim

j_ostrow00

zgadzam sie, ogolnie dialogi bardzo udane, niewymuszone i zabawne

emilawolska1

Rodzina Adamsow nie zawodzi i bawi; chociaz moi zdaniem to film nie tylko dla dzieci..;)

Aleksandra_Wik

tak, to calkiem godny pomysl na weekend

Aleksandra_Wik

Fakt, dorosli tez sie usmieja:) i co wazne, film nie jest "straszny" dla młodszych dzieci.

ocenił(a) film na 9
bear_bet

Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona filmem. Nie spodziewałam sie, az tak ciekawej animacji. Jestem na tak.

bear_bet

Bardzo fajna animacja, w lekki sposób pokazująca ważny w tych czasach temat. To film nie tylko dla dzieci ;)

dari71

Piękna produkcja! Bawi, wzrusza i niesie dobre wartości - jak z rodziną do kina to koniecznie na Adamsów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones