PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293411}

Rodzina Borgiów

Los Borgia
6,3 1 490
ocen
6,3 10 1 1490
Rodzina Borgiów
powrót do forum filmu Rodzina Borgiów

Niezły film. Niesamowita i dość porażająca historia Kościoła, opowieść o nepotyzmie, handlu stanowiskami kościelnymi... Aż trudno uwierzyć, że to dotyczy instytucji tak ogromnego zaufania... Momentami trudno ukryć obrzydzenie, na widok stosowanych praktyk... Film zrobiony dobrze, przyjemnie naświetlony, zdjęcia są dokładne, aktorstwo bardzo dobre... Dbałość o szczegóły, stroje, wnętrza...

ocenił(a) film na 6
kampai_2

Według mnie trochę się dłuży, gdyby wycięto parę niepotrzebnych scen ,oglądałoby się z większym zaangażowaniem. Po za ty nie mam zastrzeżeń, godny poświęcenia wolnego czasu.

kampai_2

Ja jestem pasjonatem historii ale serial mnie nudzi. A historia tam poplatana z fikcja literacka. Lepiej wolny czas poswiecic na nauke chinskiego;)

adi200022

To nie jest serial.

kampai_2

Dość nudny. Za to serial The Borgias absolutna rewelacja. Tam to dopiero jest pokaz umiejętności aktorskich; Jeremy Irons, Francois Arnaud, Lotte Verbeek, Holliday Grainger przy nich aktorzy - w hiszpańskiej produkcji zostają daleko w tyle.

kampai_2

Jakiego zaufania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones