PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125703}

Rodzinny dom wariatów

The Family Stone
6,4 23 638
ocen
6,4 10 1 23638
4,8 4
oceny krytyków
Rodzinny dom wariatów
powrót do forum filmu Rodzinny dom wariatów

zakończenie

ocenił(a) film na 6

Standardowo nagrywarka ucięła mi zakończenie - skończyłam na tym, jak Sara J Parker rozdała
prezenty, a potem cała ta przemowa i przyznała się że przespała sie z bratem narzeczonego.

Proszę o opisanie końcówki :)

ocenił(a) film na 9
delishya

SPOILER SPOILER SPOILER

Czyli ominęło Cię wszystko, jak się ostatecznie rozstrzygnęło! ;) Sami widzowie do końca nie wiedzą jak to wszystko się potoczy, aż do ostatecznej sceny przedstawiającej kolejne święta w tym samym domu. Już bez Sybil, która zmarła. Wszyscy znowu się zjeżdżają i dopiero widać, że Meredith zeszła się z Benem, Julie (siostra Meredith) z Everettem, Amy (zła siostra) została z Bradem Stevensonem, gejowska para adoptowała małego murzynka, a Susannah urodziła zdrowe dziecko. Wszyscy razem ubierali choinkę. Scena przepiękna i bardzo wzruszająca. Na ścianie wisiało zdjęcie Sybil, to które dała Meredith.

ocenił(a) film na 6
zoskakaktus

dziękuję ślicznie :)

delishya

Czyli tandetne zakończenie.

ocenił(a) film na 6
Pawlovsky

tandetne, ale miłe

nie wszystko musi się źle kończyć - wystarczy mi tego realizmu w życiu

delishya

Scena o gejach gdy się wkurzyli na Meredith była żałosna, ale ogólnie da się oglądnąć.

ocenił(a) film na 3
Pawlovsky

Zgadzam się. A ostatnie, co można powiedzieć o tym zakończeniu, to że było nieprzewidywalne.

efende

Zgadzam się, film byłby lepszy z innym zakończeniem, bo wychodzi na to, że rodzina ich skłóciła, a nie, że odkryli , że do siebie nie pasują, 5/10 ode mnie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones