PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616193}

Rodzinny weekend

Family Weekend
5,8 4 069
ocen
5,8 10 1 4069
Rodzinny weekend
powrót do forum filmu Rodzinny weekend
kojak82_2

Od czasu jak mój kolega został zdemolowany prawnie za seks z nieletnią (15), która wyglądała i zachowywała się jak ok. 22 latka, nic mnie nie zdziwi.
Także w drugą stronę.

ptosiek

Przecież seks w Polsce jest legalny od 15 roku życia, więc nic mu prawnie nie mogli zrobić ;]

Pshepyoor

miała 3 dni mniej w papierach?

ocenił(a) film na 9
ptosiek

Jestem ciekaw dwóch rzeczy. Gdzie ją poznał i gdzie była matka tej dziewczynki jak się razem zabawiali. Nawet jakby miała 15 lat to jest to patologiczne.
Co innego aktorka ucharakteryzowana na dziecko. A co innego seks z dzieckiem w życiu realnym.

wmbco

A gdzie miała być co ma 15 dziewczynę trzymać zamkniętą w domu. Czy miała jej założyć pas cnoty.
Ja sobie wychowała tak ma.

ocenił(a) film na 6
kojak82_2

Mnie nie dziwi,ponieważ takie praktyki są częste.I jak napisałeś wygląda młodo.Ja obstawiałem,że ma maksymalnie 20 lat.

ocenił(a) film na 9
kojak82_2

Zdziwiłbym się gdyby naprawdę miała te naście lat.
Poza tym wszyscy licealiści z hamerykańskich filmów mają ok 30

kojak82_2

Praktyka ogólnie znana. Ale faktycznie w tym filmie wygląda młodo. Nie dał bym jej tyle.

kojak82_2

A Yolandi Visser z Die Antwoord ma teraz 32, a ile byś jej dał?

Pyrogenus

Przecież nie wygląda jakoś niesamowicie młodo - ja bym właśnie obstawiała późną dwudziestkę / wczesną trzydziestkę w jej przypadku. Pamiętajmy, że trzydzieści lat na karku to nie życie o lasce, wtedy to się nawet zmarszczek jeszcze specjalnie nie ma ;) a to co odmładza Yolandi to jej alternatywny, kosmiczny styl.

Swoją drogą dla mnie największym zaskoczeniem był wiek Lily Collins, której dawałam 17-18 lat a ma 29 :D

kojak82_2

Aktorzy z Grease też mieli jakoś 30 lat albo więcej a grali 18 latków

kojak82_2

Ralph Macchio z Karate Kid miał 23 lata, w filmie grał 16 latka. Obecnie ma jakieś 60 lat, wygląda na ok. 40

kojak82_2

Oglądnij sobie film "sierota" ;) .

kojak82_2

W serialu "Beverly hills 90210" aktorka grajaca Adree (ta z kręconymi włosami) była o 11-13 lat starsza od reszty ekipy A grała ich rówieśniczke . I nikt tego o dziwo nie zauważył.

maciekb80

:) widzę temat po latach odżył! sieroty nie widziałem wiec się nie wypowiadam , ale co do laski z 90210 ( to akurat wiedziałem, też jestem stary ;)) + Travolty i reszty z Grease, tu akurat działa standard zapisu z tamtych czasów i jakość odbiorników . Wydaje mi się, że to +np. charakter roli jaką grała Adree ( kujonka w okularach na pół twarzy) sprawiały, że łatwiej było to ukryć. A co do reszty uwag to rzeczywiście stała praktyka w amerykańśkich serialach :) tu jakoś mnie to bardziej uderzyło ! stąd ta refleksja. pozdrowienia!

kojak82_2

No ale byłem w szoku że ona jest o tyle starsza A tego nie widać
Do tego ona mając 28 lat skłamała na castingu że ma 21 (tyle max można było mieć lat zgłaszając sie na casting) no i sie dostała
"Sierote" polecam bo to warty uwagi horror.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones