PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806677}

Rodziny się nie wybiera

La ch'tite famille
6,2 7 051
ocen
6,2 10 1 7051
Rodziny się nie wybiera
powrót do forum filmu Rodziny się nie wybiera

Dno i wodorosty

ocenił(a) film na 5

Myślałem, że troche się pośmieje w kinie ale to film chyba tylko dla francuzów... pytam poco wprowadzać to do polskich kin?

michnikbb

Po co? Po to że nie każdy ma tak słaby gust jak ty i innych bawi ta komedia.

Avengers 9
Thor 9
Szybcy i Wściekli 9

oglądaj dalej swoje rewelacyjne produkcje i raczej nie wypowiadaj się o tym co powinno lecieć w polskich kinach bo taki repertuar ja te twoje 3 filmy które wyżej wymieniłem to nie powinny się znaleść w żadnych kinie na świecie

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

POPIERAM

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

niepotrzebne te zlosliwosci i pietnowanie gustow

_ID_

dziś zgadzam się w 100% ale...miałem wtedy widocznie zły dzień i w ten sposób rozładowałem napięcie.

Zdecydowanie nie jestem fanem idei stop hejtowi w internecie. Każdy rozładowuje napięcie w inny sposób. U mnie czasem jest to seks, piwo, czekolada, dobra ksiązka/film, spacer, trening czy spotkanie z przyajciółmi a czasem złość wrzucam w internet. Wtedy widocznie to był sposób który pomógł pozbyć mi się napięcia i absolutnie tego nie żałuje.
Nie traktuje przestrzeni internetowej na równi z realnym światem i spokojnie pozwalam sobie wrzucać hejt w internet. Uważam że lepiej żebym to robił niż przenosił nerwy do świata zewnętrznego bądź tłamsił je w sobie.

Także hejtowi w internecie mówie zdecydowane TAK


PS. do tego brak możliwości edycji bo gdyby takowa była to po godzinie (jakbym ochłonął) to bym post wykasował aczkolwiek w sytuacji gdy jej nie ma to i tak niczego nie żałuje

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

a mozemy sie skupic na tym seksie, czekoladzie, truskawkach i bitej smietanie... zamiast hejtu

_ID_

dorośnij

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

wyluzuj

ocenił(a) film na 3
michnikbb

dno i żenada. Niestety. Liczyłem na coś w stylu Nietykalnych. Ale takie czasy. Krzysia bardziej polecam.

użytkownik usunięty
michnikbb

No jeśli nie rozumie się francuskiego humoru lub ogląda się film nie czytając napisów to takie tego rezultaty..

ocenił(a) film na 9

nie po to zapłacił za bilet ,żeby go czytanie rozpraszało i odciągało od jedzenia popcornu.

ocenił(a) film na 8
michnikbb

Chociażby po to że w Polsce można spotkać wielbicieli francuskiego kina, francuskich komedii i ich poczucia humoru..

ocenił(a) film na 5
michnikbb

Zgadzam się, słabo. Choć parę śmiesznych scen było, ale zmęczyło mnie to wiejskie gadanie. Przez to tłumacz musiał dać napisy po polskiemu a nie po polsku. Ciężko się to czytało.

michnikbb

Dziś widziałam i niestety nie polecam Lubię francuskie komedie , ale na tej ledwo dotrwałam do końca To chyba nie tylko moje odczucia , bo choć sobota i popołudnie to 10 osób na sali i cześć wyszła wcześniej Gra aktorska ? Scenariusz? Humor?5/10 Mimo obsady nie obroniła się ta produkcja Nie każdy zna francuski Ja znam za słabo , żeby śmiać się z tego co było głównym chyba zarcikiem Ale może komuś się spodoba ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones