PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806677}

Rodziny się nie wybiera

La ch'tite famille
6,2 7 043
oceny
6,2 10 1 7043
Rodziny się nie wybiera
powrót do forum filmu Rodziny się nie wybiera

Wszystko co z Boonem,biore w ciemno. Do tego znow w jednym filmie z Bonneton? Rewelacja :) Trzeba zobaczyc.

ocenił(a) film na 8
mateos8

Zgadzam się!

mateos8

Trzeba, oj trzeba! Jestem świeżo po seansie i polecam! Dany Boon nie zawodzi i tym razem.

ocenił(a) film na 9
mateos8

dziś sobie strzeliłam seansik
spłakałam się setnie
bardzo gościa lubię, oj bardzo

_Ka_ro_li_na

Dokładnie. też poszedłem dziś po pracy i się fajnie bawiłem. Dany jak zawsze świetny i "Lulutka" też świetna. Na pewno postawię bilety teściom, żeby się pośmiali trochę. Polecam.

ocenił(a) film na 9
rafus10

teście się uśmieją :D

ocenił(a) film na 7
rafus10

Lulutka dobra,ma czym kobitka oddychać :D

ocenił(a) film na 8
mateos8

Mam tak samo jak Ty :)))

maja_54

Boon i Bonneton rewelacyjni byli w "Uziemieni" z 2013 ;) 'Babka' niesamowicie wręcz pozytywna,a Dany jak zawsze - świetny jako gamoń na pełen etat. Francuzi dają rade z tymi wszelakimi komediami. Jako nieliczni trzymają poziom ;)

ocenił(a) film na 8
mateos8

Oglądałam "uziemnionych" i jak tylko zobaczyłam ją na ekranie "rodziny się nie wybiera" przez cały seans zastanawiałam się gdzie ja ją wcześniej widzialam :p
Zgadzam się z Tobą że Francuzi robią świetne komedie, są nieszablonowe i niesamowicie ciepłe.. :)))
Osobiście najbardziej w pamięć z filmów Boona zapadł mi "nic do oclenia"

ocenił(a) film na 7
maja_54

w "Jeszcze dalej niż Północ" był jeszcze lepszy, genialny :D

ocenił(a) film na 6
mateos8

na zaprzeczenie te tezy polecam Agentkę Specjalnej Troski ;)

ocenił(a) film na 7
mateos8

ja też, uwielbiam Dana Boone, zaraz sobie seansik strzelę :D

ocenił(a) film na 2
mateos8

Lubie Francuskie filmy ale czy ten da sie obejrzec dluzej niz 10 minut ? Już rozumiem czemu te zamieszki :/

ocenił(a) film na 7
mateos8

Ja mam to samo,gdy widzę w obsadzie Boonka to siadam i oglądam.On się nawet odzywać nie musi,a i tak jest zwałowy :D

mateos8

- Nie łzaw mi tu
- Wzrusz mnie wziął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones