PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450178}

Rok pierwszy

Year One
5,5 36 205
ocen
5,5 10 1 36205
2,8 8
ocen krytyków
Rok pierwszy
powrót do forum filmu Rok pierwszy

Miałam nadzieję, że to będzie coś a la Pick of Destiny 2, ale niestety, jedyne, co łączy te dwa filmy to to, że pojawiają się w nich i JB i Kyle :P
Poprostu nieśmieszne! Chociaż teoretycznie powinno smieszyć...
Pomysł dobry ale czegoś zabrakło w wykonaniu.

4/10?

tropcia

Cały czas się zastanawiałam czy wyłączyć ten film. Wytrwałam by mieć pełną świadomość co oceniam, a właściwie mieszam z błotem. Był materiał na ciekawy film, ale stężenie kretynizmu i obleśnego humoru skreśla ten film w moich oczach. Trudno uwierzyć, że za scenariusz odpowiada człowiek od "Dnia świstaka" - starość mu zdecydowanie nie służy.
Pomyśleć, że dopiero co świetnie się bawiłam na "Kac Vegas", a tu musiałam się skusić na film z Michaelem Cerą. Lubię go tak po prostu. Black wypracował u mnie olbrzymi kredyt zaufania rolą w "Holiday", ale teraz nie mam ochoty go więcej widzieć.

Film dostaje ode mnie 1/10.

libelula

pewnie jesteś katolem i jak zwykle coś obraziło twoje uczucia religijne

matiwww2

Pudło.

libelula

a kim

matiwww2

Kimś, kogo wyczucie estetyki oraz poczucie humoru nie pozwalają docenić filmu, który jest po prostu chamski i obrzydliwy.

libelula

bo obraża uczucia religijne

matiwww2

Bo obraża ludzką inteligencję i sprowadza ją do poziomu kloacznej maestrii. Uczepiłeś się uczuć religijnych, kiedy to zwyczajnie niesmaczny i niestrawny produkt filmopodobny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones