PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450178}

Rok pierwszy

Year One
5,5 36 214
ocen
5,5 10 1 36214
2,8 8
ocen krytyków
Rok pierwszy
powrót do forum filmu Rok pierwszy

Słaby...

ocenił(a) film na 4

Niestety tym razem Harold Ramis się nie popisał. Lubie filmy tego pana, niektóre z nich jak "W krzywym zwierciadle:Wakacje" czy "Dzień Świstaka" nawet bardzo. Pomysł całkiem dobry ale jak na komedię ten film jest mało śmieszny. Największa atrakcja tego filmu to występ kilku naprawdę dobrych aktorów jak Oliver Platt, Vinnie Jones, Olivia Wilde, Hank Azaria czy Paul Rudd.
niestety tylko 4/10

em82

pewnie jesteś katolem i jak zwykle coś obraziło twoje uczucia religijne

ocenił(a) film na 4
matiwww2

A ty pewnie jesteś "mądrym" gimbusem. Poza tym co mają uczucia religijne do ch... filmu? Zapoznaj się z klasyką a potem pier.... głupoty na publicznym forum bo po twoich ocenach filmów widać, że jeszcze mało wiesz o kinie! Po trzecie nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto film "Ojciec chrzestny" stawia na równi z komedią "Zwierzak" a "Władca Pierścieni: Powrót króla" ocenił na 1.

em82

ja oceniam w różnych kategoriach komedia, akcja, przygoda itp. nawet menel ateista jest mądrzejszy od noblisty katola, bo nie wierzy w zmyślone bajki

ocenił(a) film na 4
matiwww2

ale idiota zawsze pozostanie idiotą

em82

chodzi ci o katoli

matiwww2

jesteś żałośniejszy od Laty ... ale dobrze że już zima zaraz zapasem.
Na dodatek jesteś taki inteligenty że nie potrawiłeś wysilić się na coś odrobine więcej żeby w poście który założyłem dać coś z siebie więcej ... tylko powielasz to co napisałeś. Zgadzam się z em82 ... idiota zawsze pozostanie idiotą !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones