PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468027}

Roman Polański. Ścigany i pożądany

Roman Polanski: Wanted and Desired
6,9 3 650
ocen
6,9 10 1 3650
7,3 6
ocen krytyków
Roman Polański. Ścigany i pożądany
powrót do forum filmu Roman Polański. Ścigany i pożądany

kocham Polanskiego

ocenił(a) film na 8

chce powiedziec iz kocham Polanskiego i gowno wiecie nie jest pedofilem jest inteligentnym czlowiekiem i zycze mu aby juz przestal cierpiec przez glupie spoleczenstwo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ostryrobcio

Zgłosiłem ciebie marny prowokatorze.

BartSmith

widzisz gdzies w moim wpisie prowokacje?pokaz dyzurny misiu

ocenił(a) film na 8
suzi_91

Amen, gdyż usunęli jego wypowiedź (na szczęście).

ocenił(a) film na 9
suzi_91

Zgadzam się z tobą.Polański dla mnie nie jest pedofilem.Dla mnie pedofilem jest osoba która molestuje kilkuletnie dzieci,które nie umieją się obronić.A Polański jako artysta ma u mnie 10,to najbardziej utalentowany polski reżyser obok Wajdy,lubię też Jerzego Hoffmana i Władysława Pasikowskiego.Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
ronjeremy7

Biedny Polański po prostu nie spodziewał się że dziewczyna może być niepełnoletnia

ocenił(a) film na 9
suzi_91

A mnie się wydaje że wiedział że jest niepełnoletnia,po prostu mu to nie przeszkadzało i lubił młode dziewczyny takie jak Nastassja Kinski.

ocenił(a) film na 8
ronjeremy7

w książce "Roman" opisane jest że wiedział że jest młoda ale nie niepełnoletnia

ocenił(a) film na 9
suzi_91

Książkę "Roman" napisał Roman Polański,to była jego autobiografia,więc mógł napisać co chciał,prawdę albo nie :)

ronjeremy7

Jest powiedzenie "Na każdego paragraf się znajdzie", chcieli amerykanie usadzić Polańskiego to im się udało.

Azot94

Niejednego zapewne tak załatwili. Polański może się cieszyć, że jeszcze żyje, chociaż w pewnym sensie uśmiercili go w USA, gdzie nie ma wstępu. Podstawili mu przynętę i ją połknął.

ocenił(a) film na 7
BartSmith

POLAŃSKI! <3

ocenił(a) film na 7
Azot94

idę o zakład że były gorsze sprawy które nie trafiły do mediów ale że to Polak to ma problemy, mnie najbardziej boli to że nagrywa może jeden film na rok lub co dwa lata i nie może się rozwijac

ocenił(a) film na 6
suzi_91

O czym wy gadacie, nie wiedział, że jest niepełnoletnia? Przecież w tym filmie Roman Polański. Ścigany i pożądany, jest fragment wywiadu, cytuje mniej więcej:
- na ile lat ją oceniłeś?
- wiedziałem że ma 13 lat
Poza tym jest tam też chyba wspomniane, że to rzekome niewiniątko miało już stosunki seksualne. Dla mnie ta sprawa jest jakąś pomyłką. Wszyscy powinni już Polańskiemu dać spokój

ocenił(a) film na 6
wrzos09

Otóż to :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones