PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671388}
6,4 3 405
ocen
6,4 10 1 3405
Romans na godziny
powrót do forum filmu Romans na godziny

ale dlaczego?

ocenił(a) film na 5

<spoiler>


jak można nazwać film komedią romantyczną w momencie, w którym dwoje głównych bohaterów nie będą ze sobą po zakończeniu filmu? jak można nazwać ten film komedią romantyczną w momencie, w którym brak jest w nim śmiesznych scen? rzeczywiście romans w filmie jest, jednak czy o taki rodzaj romansu nam chodzi kiedy decydujemy się na oglądanie komedii romantycznej? rozumiem, że nawiązania do Francji wymuszają pewną specyfikę relacji między bohaterami ale czy widz powinien być mamiony obietnicą bezstresowej i happyendowej rozrywki kiedy zasiada do oglądania tego filmu?
5/10 i tylko dlatego, że po winie :P

ocenił(a) film na 8
holito

Zgadzam się. Jest to dramat romantyczny. Jeśli coś takiego istnieje.

ocenił(a) film na 4
dannyboi

Melodramat :)

ocenił(a) film na 1
holito

To prawda...Nie tego oczekiwałam po komedii romantycznej. Zamiast śmiechu nuda ...

użytkownik usunięty
LoveWordplay

Rozumiem że film został źle opisany ale mimo to 1? Smutne

ocenił(a) film na 1

Ocena jest za to, że film ani odrobinę mi się nie podobał i potwornie znudził. Opis w kwestii oceny nie miał nic do rzeczy. Bardzo rzadko daję taką notę, więc mocno musiał mnie wkurzyć. :D

holito

no już bardziej romans/dramat albo ostatecznie melodramat choć i te zazwyczaj dobrze się kończą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones