PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343501}

Romans

Romance
5,3 758
ocen
5,3 10 1 758
6,0 3
oceny krytyków
Romans
powrót do forum filmu Romans

Jako że oglądałem film bez napisów musiałem korzystać z mojej marnej znajomości języka stąd wielu rzeczy nie zrozumiałem, będę wdzięczny za odpowiedź na moje pytania:
1. Czy facet od początku wiedział o tych romansach? Większość filmu uczestniczyła w nich samotnie a tu nagle po pierwszym seksie z partnerem decydują się na coś z gatunku cuckold, ta scena w której mąż przy niej był (i to jaki zadowolony) gdy za ścianą "używali" jej nieznani mężczyźni? Skąd ten przeskok? Czy on może od samego początku właśnie tego chciał, by zdradzała go na jego oczach.
2. Ciąża. Kto był ojcem? Nie bardzo rozumiem, następuje seks między nimi a zaraz potem oddaje się obcym mężczyznom. W tej scenie bardzo sugestywnie ukazano spermę, czy mam rozumieć że oni specjalnie chcieli dziecka obcego mężczyzny? Czy może on nie mógł mieć dziecka i stąd ten ruch?
3. Scena w barze. Czy ona była zazdrosna o tą kobietę? Nie bardzo rozumiem sytuację skoro prowadzili "otwarty związek". I kim były pozostałe osoby w barze.
4. Dlaczego zabiła narzeczonego? Rozumiem że była zła że zawiódł ją w dniu porodu ale czy to ma być powód morderstwa? I jeśli dobrze rozumiem to on spał pijany? Bo leżał na tym łóżku jakby już był trupem.
5. Zakończenie. Zabiła chłopaka, została sama z dzieckiem (już mniejsza o to czyim)...i co dalej? Może mi ktoś napisać morał tego filmu, rozumiem motyw odkrywania seksualności ale samo zakończenie nie ma dla mnie za bardzo sensu. Co zamierza dalej? Kontynuować romans z tym starym, z nim się związać? Czy może po prostu dalej się bawić.

Grajcz

bedzie prosciej jak sobie pobierzesz napisy zamiast zadawac takie pytania. Napisy sa calkiem darmowe i kompatybilne z roznymi wersjami jezykowymi. uzycie google Cie nie zabije

Wolfman_PL

Myślę że szybciej by było jakby ktoś odpowiedział niż gdybym miał oglądać film od nowa.
Dla mnie był on średni, nie chce mi się oglądać drugi raz a pytam z czystej ciekawości.

ocenił(a) film na 8
Grajcz

Obejrzyj z napisami,tam wszystko jest wyjaśnione.Warto!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones