PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9222}

Romeo i Julia

Romeo & Juliet
5,7 938
ocen
5,7 10 1 938

Romeo i Julia
powrót do forum filmu Romeo i Julia

dzisiaj kupilam

ocenił(a) film na 7

dzisiaj kupilam z Gazetą Wyborczą.To jest Spektakl zrealizowany na potrzeby tekewizjii BBC. Dosyć dlugi bo trwa prawie 3 godziny a dokladnie 2 godz i 50 min:) dzisiaj sobie obejrze w calosci:)

sarah496

Jak na film w konwencji teatralnej i to jeszcze sprzed 28 lat, to jest niezły. Współczesnego, zwłaszcza młodego widza, może razić sztucznością, ale to bardzo dobry spektakl i tak trzeba na niego patrzeć. Jak na sztukę teatralną. No i można podziwiać jakieś cztery sceny z Alanem Rickmanem, filmowym Tybaldem. To jedna z jego pierwszych ról filmowych i zainteresowani jego aktorstwem mogą spodziewać się niezłych wrażeń oglądając 32 letniego Rickmana, mając w pamięci jego bardziej współczesne role.

ocenił(a) film na 7
Regista_2

Aktorka która zagrała Julie tez całkiem nieźle zagrała jak na swoje 14 lat:) choc mogli wybrac ładniejszą aktorke bo Julia niby taka piękna była.ZA to aktor który gral Romea mi sie wogole nie podobal ..MUzyka w trakcie balu gdy Romeo i Julia tańczyli mi sie podobała:)

sarah496

Ja też kupiłam film z 'Gazetą Wyborczą'... Najbardziej podobał mi się Merkucjo... Myslałam, że padnę ze śmiechu jak coś opowiadał...

sarah496

Widzę, że nie tylko ja mam wydanie z Gazety wyborczej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones