PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494468}

Romy

7,3 24
oceny
7,3 10 1 24

Romy
powrót do forum filmu Romy

11.11.2009 roku o 20:15 na jednym z głównych kanałów austriackiej telewizji, czyli ORF 2.
Jeżeli ktoś odbiera ten kanał np. za pomocą satelity czy jakiegoś dekodera cyfrowego i chce obejrzeć ten film to ma szczęście :) Ja niestety tego kanału nie posiadam :( Pozostaje tylko mieć nadzieję, że niedługo po oficjalnej premierze wyświetlą go w niemieckiej telewizji, na "das Erste" albo ZDF...
Jeżeli komuś, kto posiada ORF 2, uda się zobaczyć ten film to niech wpadnie tu i opisze swoje wrażenia :)

Johanna

Mała "poprawka". Niedawno pojawiła się wiadomość, że 11. listopada film wyświetli również niemiecka "Jedynka", czyli ARD das Erste. Myślę, że dla tych, którzy chcą obejrzeć ten film, to z pewnością duże ułatwienie, gdyż wydaje mi się, że niemieckie kanały telewizyjne, zwłaszcza ARD lub ZDF dużo łatwiej znaleźć, gdyż są dostępne na ogół przez rozmaite dekodery cyfrowe lub drogą satelitarną czy kablową, a taki ORF 2... Nie wiem, przez co jest dostępny :)
Godzina filmu taka sama, czyli 20:15. A po filmie duża gratka dla wielbicieli Romy - półgodzinny dokument o niej. Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć "Romy" w środę wieczorem przewidziana jest powtórka: nazajutrz, o 10:15. Chociaż jestem pewna, że ARD będzie często powtarzać ten film :)
A znając mnie to na pewno po środowym seansie nie omieszkam wystawić tu komentarza nt. filmu :) A więc byle do środy!

Johanna

wytłumaczcie mi proszę jak mogłyście go obejrzeć skoro jego produkcja została odwołana latem 2009 roku ?

agnessa

a przepraszam miałam na myśli film z Yvonne Catterfeld ( opcja edytuj nie działał dlatego taki post pod postem, przepraszam za zamieszanie:) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones