PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117132}
6,9 2 382
oceny
6,9 10 1 2382
7,5 8
ocen krytyków
Rosetta
powrót do forum filmu Rosetta

Niestety film to wielka nuda, nic sie nie dzieje.
praca kamery mi sie podobala, a koncowka filmu nieciekawa.

ocenił(a) film na 4
rafusss

Absolutnie się zgadzam. Nuda, brak muzyki, brak napięcia a do tego zła praca kamery (zwłaszcza na początku filmu). A, i może mi ktoś wytłumaczy o co chodziło w tych jej wyprawach do lasu/nad jezioro? Rozczarowanie.

stachura_88

fakt praca kamery też mnie denerwowała ale film mi się podobał i bynajmniej moim zdaniem nie był nudny a jeżeli chodzi o wyprawy do lasu to chyba jasne, że chowała tam gumacze żeby nie u.p.i.e.r.d.o.l.i.ć sobie jedynych butów które miała, poza tym wstydziła się że mieszka w przyczepie dlatego zawsze się chowała po wyjściu z autobusu po czym szybko z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ł.a do lasu zmienić buty i wchodziła jakąś dziurą na teren tego kepingu a nad staw hodowlany (wnioskuje, że był hodowlany, bo nad zwykłym jeziorem ryby w taki sposób nie złowisz, zresztą bała się ciecia czyli musiał to być staw hodowlany który zarybiał) chyba nie musze tłumaczyć po co chodziła, trzeba jeść rybki... xD

ocenił(a) film na 4
800dpi

No ale te zwykłe buty jakie miała, też nie były raczej czyste... przez większość czasu zamiast skupić się na filmie, myślałem o tej podmiance butów xD Może bała się, że jej matka sprzeda te buty...

sen o lataniu

możliwe, przypomniałeś/łaś mi ten film i właśnie w pamięci zostały mi te buty, heheh chyba jeszcze raz sobie obejrzę, może wpadnę na jakiś pomysł i rozwiążę questa:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones