PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544631}

Roszpunka

Rapunzel
6,0 1 650
ocen
6,0 10 1 1650
Roszpunka
powrót do forum filmu Roszpunka

Ten film jak i pozostałe z tej serii to prawdziwe arcydzieła i nie chodzi tu o dobór aktorów,
scenografię, kostiumy, czy ich grę aktorską, jeśli ktoś patrzy na film tylko przez ten pryzmat, to jest
naprawdę płytki, są to filmy z przesłaniem, które warto obejrzeć, by uświadomić sobie, jacy
potrafią być ludzie, ale też uwierzyć, że na każdego czeka książe z bajki lub królewna, trzeba tylko
chcieć na prawdę go lub ją znaleźć.
Czy naprawdę chodzi nam tylko o sensacyjne kino amerykańskie, czy chcemy od filmów czegoś
wartościowszego, pokazania, że każdy może marzyć, bo marzenia się spełniają.

ocenił(a) film na 6
8trend8

Popieraam!!! mnie się akurat fim podobal chociaż było troche tych niedociągnięć.Wkurzało mnie to że Roszpunka tylko po przeczesaniu swoich włosow miała te długaśnee ale i tak był piękny i nie bezwartościowy

ocenił(a) film na 8
8trend8

oglądnęłam wszystkie i zgadzam sie z Tobą, Te filmy są magiczne, uwielbiam je i na pewno wrócę do nich jeszcze niejeden raz.

oladt

Zgadzam się. Np. Jorinda i Joringel największe zrobił na mnie wrażenie. Ale i np. Kopciuszek nie był zły. :-)

8trend8

Zgadzam się na 100 % ^^

8trend8

Zgadzam się z opinią o filmie. Nigdy natomiast nie zrozumiem, dlaczego ludzie pisząc opinię o filmie muszą obrazić na zapas ludzi mających inna opinię (''jeśli ktoś patrzy na film tylko przez ten pryzmat, to jest naprawdę płytki'').

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones