PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382601}

Rough

7,5 18
ocen
7,5 10 1 18
Rough
powrót do forum filmu Rough

Całkiem fajny początek pełen specyficznego, japońskiego humoru. Potem gdzieś ten humor się gubi w melodramacie. Trochę szkoda - w sumie do końca przyjemnie się to ogląda, ale pozostaje wrażenie, że to taki prosty film dla nastolatków. Dla Masami Nagasawy i Yui Ichikawy warto, ale poza tym nic specjalnego ;)

ocenił(a) film na 5
kaspric

Masami Nagasawa i Yui Ichikawa? Biorę w ciemno.

ocenił(a) film na 6
snake1410

Yui tak naprawdę pojawia się tylko w kilku scenach, ale wystarczy. Mam słabość do obu dziewczyn ;-)

ocenił(a) film na 5
kaspric

Mam podobne wrażenia. Początkowy romans był ciekawy, później zrobiło się już trochę gorzej. Oba wypadki raczej naciągane. Mimo wszystko film nie udaje czegoś czym nie jest, to taki całkiem sprawnie wykonany i sympatyczny teenage movie. Masami i Yui jak zawsze urocze :)
Ciekawi mnie, czy na scenie z drabiną (o ile nie było tam dublerki) Masami rzeczywiście mogła spaść? Linek i materaców raczej nie było w pobliżu...

snake1410

a o czym to w ogóle? Czy jest to mocno sportowy film? Czy tylko z dodatkiem sportu?

ocenił(a) film na 5
matix87

Trochę scen jest na pływalni - akurat tutaj są dobrze zrealizowane - pływanie na basenie jest fajnie zmontowane, kamera ładnie śledzi zawodników. Pojawiają się też skoki do wody, z dublerami prawdopodobnie, ale tego nie widać. A film to romans, w którym Masami i Yui są zainteresowane pływakami. W połowie filmu zdarzają się jednak pewne wypadki i rywalizacja zarówno ta sportowa, jak i sercowa zaczyna się zaostrzać.

ocenił(a) film na 6
snake1410

Ale sport to raczej tło. Nie ma typowego układu dla filmów sportowych "ostatnie 20 minut to ten najważniejszy turniej" ;-).
A sceny z drabiną w sumie nie pamiętam za dobrze ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones