PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9249}

Roxanne: Nagroda Pulitzera

Roxanne: The Prize Pulitzer
6,2 55
ocen
6,2 10 1 55
Roxanne: Nagroda Pulitzera
powrót do forum filmu Roxanne: Nagroda Pulitzera

Oglądałam:)

użytkownik usunięty

Wczoraj nie było nic lepszego w tv no i obejrzałam i takie sobie było:( Jakoś dziwne trochę zachowanie tej Roxi, całkowicie podporządkowanej mężowi i na samym końcu dopiero zdała sobie z tego sprawę jak już za późno było i widz się w końcu nie dowiedział czy odzyskała dzieci czy nie????? i w ogóle ten Herbert nawiedzony, zresztą Roxi tylko trochę mniej niż on:P

yhy oglądałam ale tak do połowy...do czasu gdy zaczeli sie kłocić...a dalej nie wiem? jak to sie skonczylo??? hehe fakt nawiedzona...on jeszcze bardziej hehe.:) Pozdrawiam serdecznie :*

sylwiazur90

Roxy nie chciała podpisać jakiegoś papieru(że po rozwodzie przejmie opiekę nad dziećmi)nie podpisała tego a później Herbert oskarżał ją o narkotyzowanie sie i w końcu doprowadził do sprawy rozwodowej podczas której odebrał jej prawa do opieki nad dziećmi. Film zakończył sie postanowieniem Roxy dotyczącym złożenia apelacji. Widz nie dowiedział sie czy odzyskała prawa czy nie ale wg mnie to było dobre zakończenie bo każdy mógł sobie sam dopisać zakończenie. Jeśli nie polubił Roxanne po prostu mogl 'nie przyznać' jej praw do opieki jeśli polubił odwrotnie: upokorzyć Herberta odbierając mu dzieci.

Osobiście zakończenie mi sie spodobało


....le sie rozpisałam..........................!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones