PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631256}

Rozłączeni

Disconnect
7,5 21 694
oceny
7,5 10 1 21694
Rozłączeni
powrót do forum filmu Rozłączeni

z rewelacyjną (jak zawsze) rolą Andrei. Aż dziw bierze, że dopiero teraz powstał film o tym, jak
portale społecznościowe typu Facebook niszczą nasze życie i sprawiają, że oddalamy się od
otaczających nas ludzi. Po obejrzeniu tego filmu człowiek zaczyna się zastanawiać nad własnymi
czynami, chociażby wstawianiem zdjęć na różne portale, zdradzaniem informacji na swój temat
jak i nad tym, na ile możemy innym zaufać.

Polecam.

Binula

Zgadzam się, film mnie pozytywnie zaskoczył, mimo że zainteresowałam się nim tylko ze względu na Alexandra ;) Szkoda, że tak bardzo niedoceniony.

użytkownik usunięty
Binula

jakiej krwa Andrei?!

Takiej aktorki, która tam gra.

użytkownik usunięty
Binula

nie znam tej pani

I czyj to problem?

użytkownik usunięty
Binula

ktos ma problem?

Riseborough....
ciezko zajrzec do obsady???

użytkownik usunięty
onet318

ona z nią brudzia piła ze po imieniu?

jak sie pisze o aktorach to nazwiskiem ...

np Cruise gral jak debil a nie 'Tomeczek gral wysmienicie'

poza tym kto zna te babe?!

użytkownik usunięty

smieszny skarwiel z ciebie

użytkownik usunięty

jak skarwycórka!

ocenił(a) film na 10
Binula

majac ten film od tygodnia czailem sie do niego jak do przyslowiowego jeża...i w koncu "nadejszla wiekopomna chwila" i obejrzalem....Jestem filmem zachwycony i to doslownie...........polecam kazdemu kto ceni dobra fabule niekoniecznie w stylu G.I.Joe ;-)

ocenił(a) film na 7
Binula

Popieram. Takich filmów trzeba szukać z lupą. Rewelacyjny klimat, realizacja, przedstawienie postaci też dobre. Podobał mi się życiowy temat i nawiązanie do rzeczywistości. Polecam

Binula

Jeśli chodzi o rolę mediów w życiu obecnym świecie, polecam świetny brytyjski serial sf "Black Mirror".

Lyrka

Ktoś mi już wcześniej polecał ten serial, mam go na mojej liście "do obejrzenia". Dzięki za rekomendację:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones